Hotel ROYAL ****

Bibione / Veneto / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Plážový servis
Miniklub pre deti
Pre rodiny
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel pár krokov od centra, priamo pri pláži, s bazénom, detským ihriskom a miniklubom, wifi aj parkoviskom a za výhodnú cenu.

Poloha

Hotel Royal sa nachádza priamo pri pláži v stredisku Bibione v hlavnej časti Spiaggia, na relatívne pokojnom mieste, no v blízkosti obchodov, reštaurácií a barov. Hlavné námestie Piazza Fontana len asi 250m od hotela, pohodlne pešo dostupné.

Pláž, more

Široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a jemným pieskom je priamo pred hotelom. Plážový servis v cene - 1 slnečník, ležadlo a kreslo na izbu, trezor s osobným kódom, tiež kabínky na prezliekanie. Wifi je už zdarma aj na pláži (zabezpečuje stredisko) - buď voľné wifi Bibione Spiaggia Free Easy (prihlásenie zadaním emailovej adresy alebo cez sociálne siete) alebo Bibione Spiaggia Premium - to je rýchlejšie pripojenie, no dostupné pri zakúpení karty v kasách Bibione Spiaggia.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, sat TV, trezor, minibar, telefón, wifi pripojenie na internet, klimatizáciu a balkón s bočným alebo priamym výhľadom na more. Izby typu Standard s bočným alebo priamym výhľadom, pre 2-4 osoby. Rodinné izby buď ako jedna miestnosť pre 3-4 osoby alebo typ Family Panoramic pre 2-5 osôb (manželská a poschodová posteľ) s veľkou terasou (asi 30m2) s priamym výhľadom na more a ležadlami. Jednolôžková izba s jedným lôžkom alebo comfort s dvojlôžkom.

Stravovanie

Polpenzia alebo plná penzia v cene - bohaté raňajky formou bufetu, obedy a večere servírované - talianska aj medzinárodná kuchyňa. Drink na privítanie. Aj neskoré raňajky do 12h, od 10-12h sú servírované. Obedy a večere s bufetom predjedál, šalátov a zeleniny, 3-chodové menu s možnosťou výberu. Špeciálne jedlá pre deti aj vegetariánov; bezlepkové jedlá na požiadanie.
Gala večera alebo gastronomicky tematické večery so živou hudbou 1x v týždni; Pizzaparty, ovocná party, Happy Hour, zdravá hodinka každý týždeň (od polovice júna do polovice septembra). Hotel má aj bar s občerstvením a terasou s výhľadom na more.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Royal, Bibione má recepciu s 24-hodinovou prevádzkou, klimatizovanú reštauráciu, halu s pripojením na internet, hotelový bar, TV miestnosť, halu s posedením, wifi pripojenie na internet v celom hoteli, výťahy, veľké uzatvorené parkovisko. Mapa Bibione pre klientov zdarma. Na recepcii možné zarezervovať výlety do okolia.

Šport, relax, wellness

Veľký vonkajší bazén pre dospelých a menší bazén pre deti v hotelovej záhrade, terasa na slnenie. Pre hostí zľava 10% na kúpeľné procedúry, resp. špeciálne ceny na wellness balíčky.

Zábava, aktivity

Biliard v hoteli.
Hotel je členom Bibione Bike Hotels - prenájom bicyklov s Bike kartou, "fat bike" na požiadanie a za príplatok.
Hotel je členom Bibione Golf Hotels - hostia majú zľavu v Golf Club Lignano.
V susednom partnerskom hoteli Excelsior k dispozícii multifunkčné ihrisko na tenis, volejbal a futbal, tenisové kurty (antuka aj syntetický povrch) za poplatok.

Rodina, deti

 • Hotel je členom "Bibione Family Hotels"
 • malý darček pre deti na privítanie
 • pre mamičky a bábätká: detská postieľka, zábrany na postele, detské vysoké stoličky, kútik pre mamičky s možnosťou ohriať jedlo pre bábätko a dojčenské fľaše v jedálni, vanička na požiadanie, prebaľovací pult v hotelovej kúpeľni
 • na požiadanie hotel dodá na izbu: nočné svetlo, kryt na zástrčky, redukcia na toaletu, detský nočník, rýchlovarnú kanvicu
 • Baby sitting na požiadanie za poplatok
 • špeciálne jedlá pre deti, detský príbor, taniere, obrusy na požiadanie; tiež možné flexibilné časy podávania jedál - potrebné dohodnúť
 • Miniklub pre deti 4-10 rokov cca 02.06.-08.09. 6 dní v týždni - maľovanie, hry, tanec, mini súťaže, predstavenia...
 • popoludňajšie občerstvenie
 • vonku detské ihrisko v hotelovej záhrade, vnútri herňa pre deti rôzneho veku
 • malá detská knižnica
 • bicykle s detskými sedačkami a helmami na požiadanie
 • golfové kočíky na požiadanie
 • práčovňa na detské oblečenie (na požiadanie a za poplatok)
 • pediater na požiadanie a za poplatok
 • informácie o miestnych tematických parkoch a atrakciách
 • Family karta
 • animácie a ihriská na pláži organizované strediskom od júna do polovice septembra

Extra

Zviera povolené na požiadanie za poplatok, bez stravy. V stredisku je aj pláž pre psov Pluto Beach, viac info na recepcii.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou alebo plnou penziou podľa výberu
 • plážový servis
 • využívanie bazénov
 • miniklub pre deti, využívanie herne a ihriska
 • wifi v hoteli
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 2r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, resp. iný na požiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 13,00 hod. V prípade príchodu v ranných hodinách možné uschovať batožinu a využívať hotelovú pláž. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Royal, Bibione

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bibione

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost