Keď dostanete chuť cestovať

Cestovná kancelária Reny Travel, váš partner na cestách

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Klientsky servis

Všetko, čo potrebujete vedieť o pobytoch s cestovnou kanceláriou Reny Travel - náš servis pre Vás, klientov. V tejto sekcii nájdete užitočné informácie k dovolenkám, ktoré si u nás môžete zakúpiť. Čo sa hodí vedieť o pobytoch všeobecne, o ubytovaní v zahraničí, akú používame terminológiu, alebo ako správne rozumieť viac či menej odborným výrazom v popisoch na našich weboch. Praktické sú informácie o doprave, komplexnom cestovnom poistení aj prehľad termínov prázdnin a najbližšie obdobia. Samozrejme nesmú chýbať zmluvné podmienky a informácie o tom, ako chránime osobné údaje našich zákazníkov.

Ako postupovať pri nákupe dovolenky? Návod v kocke.

1. Vyberiete si z našej ponuky najvyhovujúcejší hotel (rezidenciu, apartmán). Ak si neviete alebo jednoducho nechcete vybrať, napíšete nám vašu predstavu, ako by mala dovolenka vyzerať. My vyberieme za vás a ponúkneme vyhovujúce kapacity.

2. Vyplníte jednoduchý formulár na príslušnej stránke ubytovacieho zariadenia/ témy a odošlete nám svoj dopyt. Môžete nám tiež zavolať, alebo si dohodnúť osobné stretnutie, prípadne navštívite niektorého z našich zmluvných predajcov vo vašom meste.

3. Obratom vám potvrdíme rezerváciu, alebo do 24 hod. počas pracovných dní odpovieme. V prípade špecifických požiadaviek mimo náš internetový katalóg zabezpečíme riešenie pre vašu dovolenku do 48 hodín, resp.vám oznámime dobu, kedy môžete ponuku očakávať.

4. Ak ste rozhodnutý, potvrdíte svoj výber zaplatením zálohy a zájazd je váš (rezervácia sa stáva záväznou). Postup je nasledovný: Pre záväznú rezerváciu je potrebné nahlásiť údaje všetkých účastníkov pobytu (mená, adresy trvalého bydliska, dátumy narodenia). Vystavíme zmluvu o obstaraní zájazdu a zašleme vám ju na skontrolovanie. Následne zaplatíte zálohu resp. celú sumu za objednané služby, podľa konkrétne uvedenej splatnosti. Väčšinou sa platí 50% záloha pri rezervácii a doplatok do 30 dní pred nástupom na pobyt.

5. My vystavíme cestovné dokumenty a zašleme vám všetky inštrukcie včas, aby ste na nič nezabudli a mohli spokojne vycestovať. Asi 7 dní pred nástupom na pobyt zasielame potrebné doklady: ubytovací poukaz - voucher a zhrnuté informácie k pobytu, tzv. pokyny na cestu s kontaktmi na asistenčnú službu a pod.

6. Počas celého pobytu sme vám k dispozícii na telefónnych číslach asistenčnej služby. V niektorých strediskách poskytujeme aj osobnú asistenciu prostredníctvom delegáta. V prípade potreby sa tak máte vždy na koho obrátiť.

7. Po Vašom návrate sa potešíme, keď sa s nami podelíte o postrehy a zážitky z dovolenky / lyžovačky. Budeme radi, ak začnete využívať výhody člena klubu RenyTravel, ktorým sa stáva každý náš zákazník. Spätná väzba od vás je pre nás dôležitá!

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost