Keď dostanete chuť cestovať

Cestovná kancelária Reny Travel, váš partner na cestách

osobný prístup

kreativita

spoľahlivosť

kompletný servis

výhodné ceny

Doprava do Talianska

Väčšina našich klientov uprednostňuje individuálnu dopravu vlastným autom do Talianska, vďaka jeho výhodne dostupnej polohe voči Slovensku a stredu Európy. Pre tých, ktorí takúto možnosť nemajú zabezpečujeme do Talianska aj organizovanú dopravu prevažne autokarom (autobusom). Doprava premáva do vybraných stredísk, kde je o tento typ dovoleniek dostatočný záujem. Vzdielenejšie oblasti talianskej čižmy a tiež ostrovy sú dostupné aj leteckou dopravou. Letenky zabezpečíme na pravidelných linkách alebo aj k individuálne rezervovaným letenkám doplníme odvoz do hotela. Taliansko má dobrú sieť železničnej dopravy - časť klientov si zabezpečí dopravu vlakom individuálne, poradíme, kde sa to oplatí.

Doprava autobusom do Talianska

Pri zájazdoch s organizovanou autokarovou (autobusovou) dopravou odchádza autobus zo SR / ČR deň pred začatím pobytu a späť do SR / ČR sa vracia deň po pobyte. Autobusové pobyty sú 10-dňové, pričom ide o pobyt na 7 nocí + doprava. Pri ceste do Talianska odchádza bus v piatok, čas odchodu záleží od vzdialenosti destinácie a harmonogramu dopravcu. Cestuje sa cez noc a príchod do destinácie je v sobotu, spravidla dopoludnia, v závislosti od vzdialenosti strediska a dopravnej situácie. Pri ceste späť je odchod z destinácie v sobotu, väčšinou popoludní / večer, a príchod domov v nedeľu v dopoludňajších hodinách. Jednotlivé turnusy je možné spájať, t.j. pobyt 7 nocí – 10 dní, pobyt 14 nocí – 17 dní atď.

Autobusová doprava na Benátsku riviéru premáva každý týždeň v rozpätí 11.05. - 23.09.2018. Obsluhované sú strediská Lignano, Bibione, Caorle, Porto Santa Margherita, Eraclea Mare, Lido di Jesolo. Iné miesta môžu byť obsluhované na požiadanie a napr. len na okraj strediska bez zachádzania k ubytovaniu.

Autobusová doprava do stredu Talianska premáva predbežne v termínoch 15.06.-05.08.2018 a po augustovej výluke znovu 17.08.- 09.09.2018. Obsluhované sú strediská Cesenatico, Gatteo Mare, Rimini, Riccione, Pesaro, San Benedetto del Tronto, Martinsicuro, Villa Rosa, Alba Adriatica, Silvi Marina. V Rimini autobus nezachádza k ubytovaniu, stojí na hlavnej ulici na zastávke autobusu čo najbližšie k ubytovaniu.

Nasleduje základná tabuľka obsluhovaných stredísk a nástupných miest, z ktorých dopravu zabezpečujeme v sezóne Leto 2018. Zmeny počas sezóny sú vyhradené, taktiež v prípade nenaplnenia potrebnej kapacity v určitom termíne nemusí byť doprava do daného strediska zabezpečená zo všetkých uvedených miest.

Cenník 2018

OblasťStrediskáObojsmerná dopravaJednosmerná dopravaObojsmerná miestenkaSpojenie 2 turnusovDoprava bez pobytu
Benátska riviéraLignano, Bibione, Caorle, Porto Santa Margherita, Eraclea Mare, Lido di Jesolo€ 95 € 75 € 7€ 20€ 15
Emilia RomagnaCesenatico, Gatteo Mare, Rimini, Riccione€ 120€ 90€ 7€ 20€ 15
Marche a Palmová riviéraPesaro, San Benedetto del Tronto, Martinsicuro, Villa Rosa, Alba Adriatica € 130 € 100€ 7€ 20€ 15
Silvi MarinaSilvi Marina€ 140€ 105€ 7€ 20€ 15

Ceny platia pre všetky cestujúce osoby bez rozdielu veku. Obojsmerná doprava v rozpätí dlhšom ako sú 2 týždne za sebou sa považuje za 2 jednosmerné dopravy.

Nástupné miestoPríplatok
Bratislavabez príplatku
Zeleneč, Trnava, Nitra, Piešťany, Nové Mesto n/Váhom, Trenčín€ 7
Bánovce nad Bebravou, Prievidza€ 7
Dubnica nad Váhom, Ilava, Považská Bystrica, Žilina€ 10
Martin, Ružomberok, Liptovský Mikul  14
Žiar nad Hronom, Zvolen, Banská Bystrica€ 14

Viac o doprave autobusom k pobytom CK Reny travel na stránke Doprava k pobytom autokarom.

Pozri tiež doprava autobusom do Chorvátska.

Doprava do Talianska 2017

Dopravu letecky zabezpečíme na požiadanie na pravidelných linkách rôznych leteckých spoločností. V sezóne 2017 sú priame lety z Bratislavy možné do týchto miest v Taliansku: Alghero (Sardínia), Olbia (Sardínia), Lamezia Terme (Kalábria), Miláno - Bergamo, Rím - Ciampino, Trapani (Sicília). Na ďalšie letiská ako napr. Benátky, Neapol či Catania lietajú letecké spoločnosti z nám dobre dostupného letiska vo Viedni (Schwechat), prípadne z Budapešti a takisto zo susednej Českej republiky (najmä Praha).

Doprava vlakom je plne v réžií klienta. Sieť železníc v Taliansku je dobre rozvinutá, železnica vedie pozdĺž pobrežia Jadranu, najmä v strednej časti Talianska priamo cez prímorské strediská. Podobne je tomu na Ligurskej riviére. Často sú využívané aj železničné spojenia vo vnútrozemí, napr. Rím - Neapol.

Ku obom týmto typom dopravy zabezpečíme transfer k ubytovaniu, t.j. odvoz klientov z letiska, resp. železničnej stanice do hotela / miestnej agenúty a späť. Trajekty zabezpečujeme pri pobytoch na Sardínii. Ponuku pripravíme na mieru na požiadanie klienta.

Viac informácií o doprave v Taliansku nájdete na stránke Doprava v Taliansku. Viac o doprave k pobytom CK Reny travel zas na stránke Doprava k pobytom.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost