Rezidencia PORTO SOLE

Cavallino / Veneto / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Klimatizácia *
Wi-Fi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemná rezidencia v pokojnom prostredí s bazénom pre deti aj dospelých, pri pláži, 500m od centra strediska Cavallino.

Poloha

Rezidencia Porto Sole (postavená 1995) sa nachádza v stredisku Lido di Cavallino na severe Talianska v regióne Veneto, cca 500m od obchodov a reštaurácií.

Pláž, more

Priamo pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis - slnečníky a ležadlá na vyžiadanie za poplatok na mieste.

Izby, apartmány

Spolu 74 apartmánov je umiestnených v 3 budovách. Všetky apartmány majú kúpeľňu so sprchou a WC, kuchynský kútik v obývacej miestnosti, SAT TV, trezor (za poplatok) a bezpečnostné dvere. Niektoré apartmány majú klimatizáciu - na vyžiadanie vopred, za poplatok na mieste. Apartmány sa nachádzajú na poschodí s balkónom alebo na prízemí so záhradkou.
 • C4* – na prvom poschodí apartmán pre 4 osoby má obývaciu izbu s kuchynským kútom, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, terasa s grilom. Možnosť prístelky pre 5. osobu za príplatok - jednolôžkový gauč alebo samostatné lôžko.
 • C4* prízemie – apartmán na prízemí pre 4 osoby má spálňu s manželskou posteľou, spálňu s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou a obývacia miestnosť, záhrada s grilom. Možnosť prístelky pre 5. osobu za príplatok - jednolôžkový gauč alebo samostatné lôžko.
 • D6 – apartmán na 1.poschodí, pre max 6 osôb má spálňu s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, spálňu s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, malú spálňu s 1 lôžkom a obývaciu miestnosť, terasa.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Porto Sole, Cavallino má spoločnú práčovňu, parkovisko. Wifi pripojenie na internet v niektorých apartmánoch na požiadanie za poplatok.

Šport a relax

Vonkajší bazén pre deti a dospelých.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • využívanie bazénu
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 200,00 / apartmán, platba na mieste
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • prístelka € 77,00 /týždeň (iba v C4, na vyžiadanie, platba v CK)
 • klimatizácia € 40,00 / týždeň (objednať vopred, platba na mieste)
 • wifi € 10,00 / týždeň (objednať vopred, platba na mieste)
 • plážový servis cca € 70,00 / týždeň za 1 slnečník a 2 ležadlá (pri objednaní vopred, platba na mieste)
 • posteľná bielizeň € 13,00 / osoba / výmena (alebo vlastná, na požiadanie, platba na mieste)
 • záverečné upratovanie € 50,00 / apartmán (platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Uteráky nie sú v cene a nie je ich možné prenajať - treba si priniesť vlastné. Záverečné upratovanie nie je zahrnuté v cene a je potrebné odovzdať apartmán kompletne uprataný. V opačnom prípade bude účtovaný poplatok na mieste, upratanie posudzuje personál na mieste.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 09,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Rezidencia Porto Sole, Cavallino

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Cavallino

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost