Hotel GIULIETTA & ROMEO ***

Verona / Veneto / Taliansko

V centre
Wi-Fi
Klimatizácia
Celoročná prevádzka
Parkovisko / Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný hotel so strategickou polohou v centre, blízko Arena di Verona a Casa Capuleti. Lago di Garda len 30 km.

Poloha

Štýlový a komfortný hotel Romeo e Giulietta sa nachádza priamo v historickom centre mesta Verona, cca 50m od amfiteátru „Arena di Verona“, ktorý je tretí najväčší na svete. Hotel je vhodný nielen na spoznávanie histórie, ale aj na romantickú dovolenku v meste zamilovaných. Slávny dom „Casa Capuleti“, alebo lepšie „Casa di Giulietta“ je len 300m od hotela. Hotel má strategickú a zároveň pokojnú polohu paralelne s vychýrenou obchodnou ulicou „Via Mazzini“. Asi 50m je centrum „Amfiteatro romano“ (lyrické festivaly), ktoré patrí medzi najvýznamnejšie vo svete. Mesto Verona leží asi 30km od Lago di Garda.

Izby, apartmány

Hotel má 1-3-lôžkové izby a suity, všetky sú pohodlne zariadené, majú kúpeľňu so sprchou a WC, telefón, TV LCD so SKY a PayTV, pripojenie na internet Wi-Fi, sušič na vlasy, minibar, trezor, klimatizácia, samostatné vykurovanie.
Junior suita – na 3. poschodí má manželskú posteľ, kúpeľňu zdobenú mozaikou. Je priestranná, svetlá, nefajčiarska a má balkónik.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Giulietta & Romeo, Verona má halu s recepciou a posedením, bar, raňajkovú miestnosť, miestnosť s TV, konferenčnú miestnosť, internetový kútik zdarma, terasu s posedením, požičovňu bicyklov zdarma, parkovisko, garáž bez obmedzenia kapacity.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie na 1 noc s raňajkami
  • Wi-Fi
  • parkovisko alebo garáž
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Giulietta & Romeo, Verona

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost