Hotel BERNA ***

Eraclea Mare / Veneto / Taliansko

500m od pláže
Plážový servis
Wifi
Bicykle
Parkovanie

Naše hodnotenie

*** / Jednoduché ubytovanie s dobrými referenciami v centre Eraclea Mare.

Poloha

Menší hotel Berna s domáckou atmosférou sa nachádza v centre strediska Eraclea Mare na pobreží severného Jadranu. Menšie stredisko, hotel je v zóne, kde v sezóne býva postavený malý lunapark. Ku hotelu patrí Villa Palma, ktorá je oproti hotelu a sú v nej apartmány aj s kuchynkou, kde je tiež možné ubytovanie so stravou.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora asi 500m od hotela - cez píniový les. Plážový servis je zahrnutý v cene - 1 slnečník a 2 leadlá, resp. kreslá na izbu.

Ubytovanie

Jednoducho a účelne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, káblovú TV, trezor, klimatizáciu a malý balkón /terasu. K dispozícii sú izby dvojlôkové, s možnosťou 1 prístelky. Priľahlé apartmány majú klimatizáciu, káblovú TV, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom, terasu a /alebo záhradku.
 • MONO 3 – štúdio pre max 3 osoby na prízemí má asi 40m2, manželská posteľ a tretie lôžko, terasa. Pozostáva z jednej miestnosti.
 • BILO 4 – apartmán na prízemí alebo prvom poschodí má asi 60m2, spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s 2 ďalšími lôžkami, malú kuchyňu, terasu alebo záhradku.
 • TRILO 4 – apartmán na prízemí má asi 65m2, 2 dvojlôžkové spálne, obývaciu miestnosť s kuchynkou, terasu s posedením a záhradku.

Stravovanie

Polpenzia alebo plná penzia. Raňajky formou bufetu podávané na hotelovej terase. Obedy a večere servírované s možnosťou výberu ovocia a zeleniny z bufetu, tradičný bufet miestnych jedál v nedeľu. Občas aj večera pri sviečkach. V sobotu kombinovaný bufet s ochutnávkou vína z hotelovej vínnej pivnice.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Berna, Eraclea Mare má recepciu, klimatizované spoločné priestory, reštauráciu s terasou, bar, uzavreté parkovisko. Wifi pripojenie na internet na hotelovej terase a v izbách zdarma.

Šport, relax, wellness

Prenájom bicyklov do vyčerpania kapacity zdarma.

Rodina, deti

Deti do 3 rokov v izbe s 2 dospelými zdarma.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou alebo plnou penziou
 • plážový servis
 • wifi v spoločných priestoroch
 • parkovanie do vyčerpania kapacity
 • prenájom bicyklov do vyčerpania kapacity
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 12r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je v sezóne 7 nocí, nástupný deň je na požiadanie ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 12,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Berna, Eraclea Mare

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Eraclea Mare

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost