APARTMÁNY A REZIDENCIE ROSOLINA MARE

Rosolina Mare / Veneto / Taliansko

50 – 600m od pláže
Klimatizácia*
Parkovisko
Malé zviera povolené*

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**+ / Ekonomické ubytovanie v krásnom prírodnom prostredí vhodné pre rodiny s deťmi.

Poloha

Apartmány a rezidencie Rosolina Mare sa nachádzajú rôzne rozmiestnené po stredisku Rosolina Mare, 50 – 800m od centra mesta.
Apartmány sú rozmiestnené v aparmtánových domoch, vilkách alebo rezidenciách.

Pláž, more

Pláž je vzdialená 50-600m od apartmánov.

Izby, apartmány

Apartmány pre 4-8 osôb sú rôzne zariadené, podľa jednotlivých vkusov majiteľov, preto sa môžu vzájomne líšiť. Presné zloženie apartmánu bude spresnené pri rezervácii.
 • Typ BILO A – pre 4-6 osôb pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, obývacej miestnosti. s kuchynkou a rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo poschodovou posteľou, sociálneho zariadenia a balkónu/terasy. Ako 5. a 6 lôžko je poschodová posteľ v jednej z miestnosti. Apartmány môžu byť aj dvojpodlažné (prízemie – obývacia miestnosť s kuchynkou, poschodie – spálňa a sociálne zariadenie)
 • Typ TRILO B,C – pre 4-5 osôb pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, ďalšej spálne s 2 lôžkami (samostatné lôžka alebo poschodová posteľ), obývacia miestnosť s kuchynkou a gaučom alebo poschodovou posteľou, sociálne zariadenie, balkón alebo terasa
 • Typ TRILO D – pre 5-6 osôb má podobné zloženie ako typ B,C s tretím lôžkom v spálni alebo s 2-lôžkovým rozkladacím gaučom v obývacej miestnosti.
 • Typ TRILO E – pre 6-8 osôb má spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu izbu s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, obývaciu miestnosť s kuchynkou a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, sociálne zariadenie a balkón alebo terasu. Niektoré môžu mať 2 spálne, každú s 2 manželskými posteľami.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány a rezidencie Rosolina Mare, Rosolina Mare majú parkovisko, TV, práčku, klimatizáciu (ak je to možné) na vyžiadanie za príplatok.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie vopred za príplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Upozornenie

Záverečné upratovanie nie je zahrnuté v cene a apartmán musí byť odovzdaný uprataný, v opačnom prípade bude účtovaný poplatok alebo možno objednať upratovanie na mieste.

Možnosť doobjednať

 • záverečné upratovanie € 35,00 / apartmán
 • bazén € 25,00 / osoba / 7 nocí, € 45,00 / osoba / 14 nocí, dieťa do 3r. zdarma
 • klimatizácia € 20,00 / 7 nocí, TV € 25,00 / 7 nocí, práčka € 30,00 / 7 nocí
 • detská postieľka/prístelka € 18,00 / 7 nocí
 • posteľná bielizeň € 6,50 / osoba / výmena, uteráky € 4,00 / osoba / výmena
 • malé zviera € 35,00 / 7 nocí (všetko na vyžiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 17,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Rosolina Mare, Rosolina Mare

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost