Hotel VILLA ROSA ***

Grado / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

150m od pláže
Blízko centra
Wifi*

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný depandance s výbornou polohou blízko pláže aj centra a s dobrou cenou.

Poloha

Malý hotel Villa Rosa je depandancom hotela Diana. Nachádza sa v pokojnej uličke priamo za hlavným hotelom, kúsok od pláže a len pár krokov od historického centra mesta Grado aj rybárskeho prístavu.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora asi 150m od hotela. Plážový servis - slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok na mieste.

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, sat TV, telefón, malú chladničku, malý trezor, individuálne nastaviteľnú klimatizáciu a kúrenie a väčšina má aj balkón s posedením. Hotel má dvojlôžkové, jednolôžkové izby a aj zopár rodinných izieb.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu - strava je podávaná v hoteli Diana, kde sa nachádza jedáleň a reštaurácia. Večere (polpenzia) možné servírované a la carte, strava upravená podľa diéty alebo intolerancie na požiadanie bez príplatku.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Villa Rosa, Grado je depandancom hotela Diana, ktorého služby a spoločné priestory klienti zdarma využívajú. Je tu recepcia, hala s posedením, bar, TV miestnosť, wifi v hoteli Diana zdarma. Parkovacie miesto na požiadanie za poplatok.

Rodina, deti

Detská postieľka a detská vanička k dispozícii na požiadanie zdarma. Detský kútik v hoteli Diana.

Extra

Zviera povolené na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť transfery na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • wifi (hotel Diana)
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • pes € 13 /deň (na požiadanie, platba na mieste)
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí, podľa termínu. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Villa Rosa, Grado

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Grado

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost