Villa LUCIA

Lignano / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

1000m od pláže
Plážový servis
Klimatizácia
Cenový tip

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Villa Lucia ponúka cenovo výhodné ubytovanie v klimatizovaných apartmánoch neďaleko centra, v cene plážový servis.

Poloha

Villa Lucia sa nachádza v hlavnej, najrušnejšej časti Lignano Sabbiadoro, no na pokojnom mieste v blízkosti lagúny a cyklistického chodníka. Centrum s obchodmi, barmi a reštauráciami len asi 500m od vily.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je asi 1km od vily, pohodlne po rovine pešo dostupná. Plážový servis je zahrnutý v cene, t.j. 1 slnečník + 2 kreslá / ležadlá na pláži v cene 1 apartmánu. Klientom je pri príchode pridelené konkrétne miesto na partnerskej pláži.

Izby, apartmány

Apartmány sú účelne zariadené, všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC, kuchynský kút v obývacej miestnosti (sporák, chladnička, kávovar, mikrovlnka), TV, klimatizáciu a veľký balkón.
 • B5 – apartmán pre max 3-5 osôb má spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Villa Lucia, Lignano má celkom 7 apartmánov, spoločnú záhradu pre klientov, parkovacie miesta sú verejné, voľné do vyčerpania kapacity.

Zábava, aktivity

V stredisku sa nachádza viacero zábavných / vodných parkov a atrakcií na spestrenie dovolenky - Parco Junior, Gulliverlandia, vodný park Aquasplash, lunapark Strabilia, dobrodružný park Unicef, nafukovací park Gommosi, ZOO Punta Verde a pod.

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie za poplatok, do vyčerpania kapacity.

Extra

Europa karta so zľavami na rôzne zmluvné služby (obchody, reštaurácie, zábavné parky) v stredisku pre klientov v apartmánoch.
Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • klimatizáciu
 • 1 plážový servis /apartmán
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)
 • Europa kartu zliav a výhod
 • asistenčnú službu v stredisku
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100 /apartmán (platba na mieste, pri skupinách mladých môže byť požadovaná vyššia kaucia)
 • miestna taxa v prípade zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • posteľná bielizeň € 8,00 /osoba /výmena (alebo vlastná, platba na mieste)
 • uteráky € 7,00 /osoba /výmena (alebo vlastné, platba na mieste)
 • detská postieľka € 2,00 /deň (na požiadanie pri rezervácii, len do vyčerpania kapacity, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Hoci je záverečné upratovanie zahrnuté v cene, apartmán musí byť odovzdaný uprataný (špeciálne kuchynský kútik – rozmrazená vyčistená chladnička, umytý riad, vynesené odpadky) v opačnom prípade bude účtovaný poplatok € 40 – 80.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je v sezóne 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v čase 17-20,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 09,00 hod. V termínoch cca 14.05.-18.06. na požiadanie týždenný pobyt s iným nástupným dňom, do 14.05. a od 02.09. minimálna dĺžka pobytu 5 nocí a voľný nástupný deň, na požiadanie.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villa Lucia, Lignano

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost