Camping SABBIADORO

Lignano / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

200 m od pláže
bazén
súkromná pláž
ihriská
animácie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

** / Cenovo dostupné ubytovanie, bazén, animačné a športové programy, 200 m od pláže.

Poloha

Camping Sabbiadoro sa nachádza v časti Lignano - Lido del Sole. Rušné Lignano - Sabbiadoro s obchodmi, reštauráciami a večernou pešou zónou je vzdialené asi 2 km.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s jemným žltým pieskom je vzdialená asi 200 m. Pre klientov campingu je vyhradený sektor 19. Môžete si priniesť vlastný slnečník a ležadlá, alebo prenajať na mieste za poplatok.

Izby, apartmány

V campingu sú k dispozícii mobilhomy rôznych kategórií a veľkostí, všetky majú kúpeľňu so sprchou, umývadlom a WC, kuchynský kútik, parkovacie miesto, malú predzáhradku s posedením
 • typ SCOUT – 10 m2, vhodný pre 2 dospelých a 2 deti, pozostáva z jedinej miestnosti s manželkou posteľou a poschodovou posteľou (vhodná pre deti), kúpeľňa so sprchou, umývadlom a WC. Bez kuchynského kútika
 • typ H – 12 m2, vhodný pre 2 dospelých a 1 dieťa s klimatizáciou. Má 2 samostatné postele, ktoré sa môžu spojiť, malý sedací kútik s rozkladacím kreslom.
 • typ H+ – 16 m2, vhodný pre 2 dospelých a 2 deti s klimatizáciou ( prístelky sú za príplatok podľa veku). Spálňa s manželskou posteľou, obývacia časť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, trezor.
 • typ S – 11 m2, vhodný pre 2 dospelých a 2 deti. Má manželskú posteľ a poschodovú posteľ, trezor a sušič na vlasy.
 • typ G – 12 m2, vhodný pre 5 osôb. Má manželskú posteľ a malú samostatnú izbu s poschodovou posteľou (vhodná pre deti) a samostatným lôžkom, sušič na vlasy, trezor.
 • typ M – 15 m2, vhodný pre 5 osôb s klimatizáciou. Má spálňu s manželskou posteľou, malú izbu s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom, trezor.
 • typ F – 21 m2, vhodný pre 5 + 1 osobu s klimatizáciou. Má spálňu s manželskou posteľou, izbu s poschodovou posteľou (vhodná pre deti) a samostatným lôžkom, v obývacej časti rozkladací gauč pre 1 osobu, trezor.
 • typ F+ – 24 m2, vhodný pre 5 + 1 osobu s klimatizáciou sú najnovšie mobilhomy v kempingu. Má spálňu s manželskou posteľou, malú izbu s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom, v boývacej miestnosti rozkladací gauč pre 1 osobu, trezor, SAT TV, mikrovlnná rúra.
 • typ L – 24 m2, vhodný pre 5 + 1 osobu s klimatizáciou sú najnovšie mobilhomy v kempingu. Má spálňu s manželskou posteľou, malú izbu s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom, v obývacej miestnosti rozkladací gauč pre 1 osobu, trezor, SAT TV, mikrovlnná rúra, veľká chladnička s mraziakom.

Stravovanie

Bez stravy. Možnosť doplatku za polpenziu alebo plnú penziu - 2 chody, 1/2 l vody a chlieb/ pečivo.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Camping Sabbiadoro, Lignano má samooboslužnú reštauráciu, supermarket, stánok s novinami, samoobslužná práčovňa, prenájom bicyklov, kyvadlový autobus (premáva 4x denne), zdravotník na drobné ošetrenie a meranie tlaku,

Šport, relax, wellness

Bazén, požičovňa bicyklov, futbalové ihrisko (zdarma), beach volejbal na pláži ( zdarma), v blízkosti tenisové kurty, na pláži windsurfing a iné vodné športy ( za poplatok).

Zábava, aktivity

Animácie pre dospelých - cvičenie v bazéne, zábavné hry a súťaže, večerné animačné programy a show pre dostpelých, bazénové party. Šípky, stolný tenis.

Rodina, deti

Animácie pre deti, mini klub pre deti do 10 rokov a junior klub pre deti 11 - 14 rokov.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • Prenájom vybraného typu mobilhomu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň s týždennou výmenou
 • vstup na súkromnú pláž
 • využívanie bazénu
 • účasť na animačných programoch
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • stravovanie - raňajky alebo polpenziu (info v CK)
 • dopravu
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Možnosť skrátených pobytov na vyžiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Mobilhomy je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Camping Sabbiadoro, Lignano

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost