Villa BEATRICE

Lignano / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

300m od pláže
Klimatizácia
Pračka a umývačka riadu
2 parkovacie miesta
Ohnisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Vilka s 3 spálňami, oplotenou záhradou, ohniskom, klimatizáciou, pračkou aj umývačkou riadu a 2 parkovacími miestami.

Poloha

Príjemná vilka Beatrice (dvojvilka, samostatný vchod aj záhrada) sa nachádza neďaleko pláže neďaleko centra časti Lignano Riviera, kde sa nachádzajú aj obchody, bary, reštaurácie a pizzerie. V susedstve je aj Riviera Park s množstvom zelene, barom s občerstvením a atrakciami.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora cca 300m od vilky. Plážový servis za poplatok na mieste - slnečníky, ležadlá a kreslá - v tejto časti Lignano Riviera možné rezervovať si miesta aj vopred, info v CK.

Izby, apartmány

Villa Beatrice má apartmán označený ako D6 - pre max 6 osôb, obývacia - jedálenská miestnosť s kuchyským kútom (aj chladnička s mrazničkou a mikrovlnka, umývačka riadu), 2 spálne s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne so sprchou a WC, oplotená záhradka. Vybavenie aj TV, pračka, klimatizácia.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Villa Beatrice, Lignano má vlastnú oplotenú záhradku so stolom, stoličkami a 2 ležadlami, krbom / ohniskom, 2 parkovacie miesta.

Extra

Prístelka, detská postieľka a vysoké stoličky pre deti zdarma, na vyžiadanie vopred pri rezervácii (do vyčerpania kapacity).

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • klimatizáciu
 • záverečné upratovanie
 • 2 parkovacie miesta
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • posteľnú bielizeň na manželskú posteľ € 1,00 / deň, na jednolôžkovú posteľ € 1,00 / deň (alebo vlastné, platba na mieste)
 • sadu uterákov (3ks) € 1,00 / deň (alebo vlastné, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Hoci je záverečné upratovanie zahrnuté v cene, apartmán musí byť odovzdaný uprataný (špeciálne kuchynský kútik - vypnutá chladnička, umytý riad a podlaha, vynesené odpadky...) v opačnom prípade bude účtovaný poplatok.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villa Beatrice, Lignano

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost