Hotel ATLANTIC ****

Lignano / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

Oproti pláži
Bazén
Plážový servis
Wifi
Bicykle
Pre rodiny, miniklub

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Na rodiny orientovaný hotel s výbornou polohou rovno oproti pláži na začiatku Sabbiadora, s bazénom, wifi, animácie aj nealko z minibaru.

Poloha

Hotel Atlantic s dlhoročnou tradíciou sa nachádza v obľúbenom stredisku Lignano na severe Talianska. Je v časti Sabbiadoro, priamo pri prímorskej promenáde / ceste a neďaleko začiatku pešej zóny a centra s množstvom obchodov, barov a reštaurácií.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a jemným pieskom oproti hotelu, cez prímorskú cestu. Hotel má privátnu vybavenú pláž, pre klientov k dispozícii slnečníky, ležadlá aj osušky na pláž.

Izby, apartmány

Všetky izby a apartmány majú kúpeľňu so sprchou, resp. vaňou a WC, sušič na vlasy, župan a papučky, nové LCD TV so Sat a Sky programom gold (do konca augusta), wifi pripojenie na interner zdarma, minibar s nealko nápojmi zdarma, trezor, klimatizáciu a balkón s bočným alebo priamym výhľadom na more. Izby sú nefajčiarske no majú balkóny aj so zabudovaným popolníkom. K dispozícii aj prepojené izby pre rodiny.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie a večere spravidla servírované viacchodové - na výber mäso, ryby, jedlá zo sezónnych produktov. Nealkoholické nápoje z minibaru na izbe zdarma. Raz v týždni hotel organizuje koktejlovú party s hudbou pri bazéne, v stredy veľký bufet v záhrade a vo štvrtok večer pizza party pre deti. Kuchyňa prispôsobená aj pre klientov so záujmom o bezlepkovú stravu - bližšie info na požiadanie. Možné doobjednať aj plnú penziu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Atlantic, Lignano má recepciu, lobby, reštauráciu, bar, záhradu, parkovisko pre klientov zdarma (do vyčerpania kapacity).

Šport, relax, wellness

Vonkajší vyhrievaný bazén pre dospelých a pre deti, vírivka v hotelovej záhrade.

Zábava, aktivity

V stredisku je viacero zábavných a vodných parkov - Guliverlandia, Aquasplash, Parco Junior, ZOO...

Rodina, deti

Mini a Junior klub pre deti s animačným programom - aby si aj rodičia mohli oddýchnuť. Program pre deti 3-12 rokov v čase 9,30-12h, 13-14,30h, 16,30-18,30h a 20-21,30h. Hotelový miniklub má program v herni, na pláži alebo pri bazéne. Popoludňajšia nutelová party a vo štvrtok večer pizza party. Pre juniorov aj elektronické hry, Wii, stolný futbal a stolný tenis.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • popoludňajšie občerstvenie
 • nealko nápoje z minibaru na izbe
 • plážový servis - slnečník, ležadlá a osuška
 • využívanie bazénu
 • mini a junior klub pre deti s animáciami
 • wifi zdarma
 • prenájom bicyklov do vyčerpania kapacity
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí, resp. podľa sezóny 3-5 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný, spravidla sobota alebo nedeľa. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Atlantic, Lignano

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost