dovolenka Taliansko

 / 

RIMINI

Navigácia: Taliansko > Rimini
... od r. 2008 používame nové stránky > Dovolenka Emilia Romagna
mapa Rimini fotogaléria - Taliansko - Rimini
   zväčši mapa Rimini    fotogaléria Rimini
 POPIS STREDISKA:
RIMINI so svojimi pohostinnými plážami, perfektne vybavenými prímorskými letoviskami patrí k najznámejším a najpopulárnejším cieľom dovolenkárov v Taliansku. Svojim návštevníkom ponúka oddych na piesočnatých plážach, ktoré sú vďaka svojej šírke a pozvoľnému vstupu do mora ideálne pre rodiny s deťmi. Dlhé zlatisté pláže s jemným pieskom posiate radmi farebných slnečníkov, športoviská, vodné atrakcie, zábavné parky, starobylé pamiatky v historických jadrách jednotlivých miest a mestečiek, elegantné obchodné centrá s lákavými výkladnými skriňami, nespočetné kaviarne, reštaurácie, pizzerie, bary, diskotéky, ale aj kultúrne podujatia všetkého druhu – to je typický dovolenkový obraz tejto časti pobrežia. ... pokračovanie >
 UBYTOVANIE:
Cima Cucciolo Moderno Savio Blumen
apt. CIMA apt. CUCCIOLO rezid. MODERNO apt. SAVIO hotel BLUMEN
Carol Costa d Oro Delizia Due Mari Gambrinus
hotel CAROL hotel COSTA d´ ORO hotel DELIZIA hotel DUE MARI hotel GAMBRINUS
Lalla Splendor Life Marzia Suprem
hotel LALLA hotel SPLENDOR hotel LIFE hotel MARZIA hotel SUPREM
Alfredos Daria Europa Anna Baltic Fedora Galileo
hotel ALFREDOS hotel DARIA hotel EUROPA ANNA hotel FEDORA hotel GALILEO
Obľúbenými atrakciami a možnosťami výletov je miništát San Marino ktorý je od letoviska vzdialený len niekoľko kilometrov, Italia in miniatura, kde si môžete „prejsť“ celé Taliansko a vidieť všetky pamiatky a pozoruhodnosti v miniatúrach, Mirabilandia a Fiabilandia s atrakciami nielen pre deti, vodný park Acquafan a Delfinárium.
Cesenatico je stredisko vzdialené asi 20 km severne od Rimini. Mestečko bolo pôvodne rybárskym mestečkom, ktoré je dnes moderným letoviskom s krásnym starobylým centrom rozloženým okolo.
Riccione je príjemné elegantné letovisko s krásnou piesočnatou plážou, termálnymi kúpeľmi a zábavným aquaparkom, ktoré naväzuje na riminské pláže. V centre sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií a kaviarní.

Typy na výlety: Emilia Romagna a jej letoviská ponúkajú nespočet pozoruhodnistí. Obľúbenými atrakciami a možnosťami výletov je miništát San Marino ktorý je od letoviska vzdialený len niekoľko kilometrov, Italia in miniatura, kde si môžete "prejsť" celé Taliansko a vidieť všetky pamiatky a pozoruhodnosti v miniatúrach, Mirabilandia a Fiabilandia s atrakciami nielen pre deti, vodný park Acquafan a Delfinárium.
 KAPACITY NA VYŽIADANIE:  

Minuloročné sezóny v Rimini:
Dovolenka Taliansko - ďalšie strediská:
• severné Taliansko: Bibione, Caorle, Grado, Lido di Jesolo, Lignano, Liguria, Rimini
• stredné Taliansko:  Abruzzo - Palmová riviéra, Marche, Lazio - Rím, Toskánsko, Umbria, Molise
• južné Taliansko:     Basilicata, Kampánia, Kalábria, Gargano, Salento
• ostrovy Talianska: Capri, Elba, Ischia, Sardínia, Sicília

© 2004-14 Reny Travel cestovná kancelária
dovolenka I taliansko mapa I lyžovanie