Taliansko

Cestovná kancelária Reny Travel, váš partner na cestách

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Dovolenka Taliansko

Známe príslovie "všetky cesty vedú do Ríma" naznačuje významnosť tohto mesta i celej krajiny. Dovolenka Taliansko je pre každého, veď ide o najpestrejšiu destináciu v Európe. Šírka ponuky je úžasná, spomeňme talianské mestá Rím, Benátky, Janov, Miláno, Florencia, Neapol, nasýtené históriou a umením. Výnimočné miništáty Vatikán a San Marino. Rozmanité pláže a atraktívne letoviská lemujú 3000km pobrežia. Poskytujú osvieženie miliónom dovolenkárov. Skvelá gastronómia, lahodné špeciality a opojné vína hýčkajú chuťové bunky. Alpy a nádherné zjazdovky lákajú milovníkov lyžovačky. Prívetivé more, obľúbené ostrovy sú tromfy tradičnej rodinnej dovolenky. Ozdravné pobyty, športové a spoločenské podujatia dopĺňajú cestovateľské menu. Dôvodov na dovolenku v Taliansku je ešte o veľa viac. Nechajte sa inšpirovať.

Taliansko je pestrou kombináciou dvadsiatich regiónov, z ktorých každý je niečim charakteristický a výnimočný. Každý z nich má iné farby, vône a turistické atrakcie. Veneto sú Benátky, prímorské letiviská aj lyžiarske strediská, Toskánsko víno a umenie, Sardínia nádherné pláže, Friuli Venezia Giulia rodinná pohoda, Lombardia, Piemont a Valle Aosta fantastické terény pre lyžovanie ... a všade ešte omnoho viac. Spoznajte čaro Talianska prostredníctvom jeho regiónov!

Toskánsko

Donoratico, San Vincenzo, Viareggio, Follonica, Florencia, ubytovanie, ...

Sardínia, Sardegna

Porto Cervo, Costa Rei, Arbatax, Santa Margherita di Pula, ubytovanie, ...

Friuli Venezia Giulia

Lignano, Grado, Terst, Piancavallo, Udine, Pordenone, ...

Zobraziť všetky (20) -› regióny Talianska

Ak radšej spoznávate Taliansko pomocou mapy, na tomto mieste nájdete klikaciu mapu Talianska a jeho regiónov. Taliansko sa delí na 20 regiónov: na severe Valle d'Aosta, Piemonte, Liguria, Lombardia, Veneto, Trentino - Alto Adige, Friuli Venezia Giulia a Emilia Romagna; v strede Talianska sú Toskánsko, Umbria, Marche, Lazio; na juhu napokon Kampánia, Kalábria, Basilicata, Abruzzo, Molise, Puglia a ostrovy Sicília a Sardínia. Mapa každého regiónu s vyznačením stredísk a populárnych miest.

mapa Taliansko

Praktické informácie o Taliansku, ktoré sa oplatí prečítať si ešte pred cestou na dovolenku alebo lyžovačku do Talianska. Uložte si túto stránku medzi obľúbené vo svojom mobile a majte všetky potrebné informácie vždy poruke. Pripravte sa na skvelú dovolenku v Taliansku!

V kocke
zvyklosti
Skvosty
Gastronómia

Zobraziť ďalšie informácie o Taliansku

Zadajte parametre na vypracovanie ponuky na mieru pre vás pomocou komplexného formulára „Moja dovolenka v Taliansku“. Umožníte nám lepšie porozumieť vašim potrebám a urýchlite vypracovanie ponuky. Vypĺňajte len tie parametre, ktoré sú pre vás dôležité. Vyplnenie formulára vám nezaberie viac než 3 minúty. Ak uprednostníte osobnú komunikáciu, kontaktujte nás telefonicky.

Zobraziť objednávkový formulár

Turistický sprievodca Taliansko

Všetky cesty vedú do Ríma, hlavného mesta Talianska a centra kresťanského sveta. Stará pravda naznačuje významnosť tohto mesta i celej krajiny. Dovolenka Taliansko je pre každého, veď ide o najpestrejšiu destináciu v Európe. Cestovná kancelária Reny Travel ponúka Taliansko, ako svoju hlavnú letnú špecializáciu od roku 2000. Šírka ponuky je úžasná, spomeňme talianské mestá Rím, Benátky, Miláno, Janov, Florencia, Neapol. Všetky sú presýtené históriou a umením. Hojne navštevované sú miništáty Vatikán a San Marino, oba výnimočné a dôstojné. Rozmanité pláže a atraktívne prímorské letoviská lemujú 3000 km pobrežia. Poskytujú letné osvieženie miliónom zahraničných i domácich dovolenkárov. Neopakovateľná gastronómia, lahodné špeciality a opojné vína dráždia chuťové bunky fajnšmekrov. Nádhernými zjazdovkami popretkávané Alpy lákajú milovníkov zimnej dovolenky do najlepších lyžiarskych stredísk. Prívetivé more a malebné ostrovy ponúkajú možnosť tradičnej rodinnej dovolenky. Uprednostníte radšej potápanie, jachting, ozdravné pobyty? Športové a spoločenské podujatia svetového významu dopĺňajú cestovateľské menu. Dôvodov na dovolenku v Taliansku je o veľa viac. Kto sa chce zoznámiť s Talianskom podrobnejšie, získa lásku na celý život, ktorá zostane aj tak vždy trocha nepoznaná.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost