Hotel FALKENSTEINER *****

Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko

Pre náročných
Pri pláži
Bazén & Wellness
Plážový servis
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***** / Nový luxusný hotel priamo pri pláži, s bazénom, wellness centrom aj miniklubom.

Poloha

Falkensteiner Hotel & Spa Jesolo sa nachádza na začiatku východnej časti vychyteného strediska jadranskej riviéry Lido di Jesolo (smerom na centrum). Obchody, bary a reštaurácie v blízkosti. Do centrálnej časti je to po plážovej promenáde asi 900m.

Pláž, more

Hotel je priamo pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis - 1 slnečník a 2 ležadlá /izba - v cene ubytovania. Na pláži je privátna zóna pre klientov s barovou obsluhou.

Izby, apartmány

Komfortne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a oddelenou toaletou, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, župan a papučky, TV, trezor, telefón, wifi pripojenie na internet, vo všetkých izbách k dispozícii aj Nespresso stroj na kávu. Balkón s bočným alebo priamym výhľadom na more.
 • Superior – s manželskou posteľou a gaučom, asi 31m2, balkón 7m2 s bočným výhľadom na more.
 • Deluxe – s manželskou posteľou a gaučom, asi 31m2, na 4-6.poschodí s oknami na celú stenu, balkón 7m2 s bočným výhľadom na more.
 • Suita Hibiscus Island – asi 54m2, terasa 14m2 s bočným výhľadom na more, spálňa, šatník a obývacia zóna aj s malým kuchynským kútikom.
 • Suita Rivo Alto – asi 62m2, terasa 55m2 s bočným výhľadom na more, spálňa, obývacia zóna, na terase aj posedenie, jedálenský stôl.
 • Di Lido Suite – asi 63m2, balkón 8m2 s bočným výhľadom na more, 2 spálne.
 • Star Island Suite – asi 66m2, balkón 8m2 s priamym výhľadom na more, 2 spálne.
 • Allison Island Suite – asi 74m2, balkón 12m2 s bočným výhľadom na more, 2 spálne a 2 kúpeľne, obývacia zóna s kuchynkou.
 • Palm Island Suite – asi 75m2, balkón 6m2 s výhľadom na more, spálňa a obývacia zóna aj s kuchynkou.
 • Venetian Island Suite – asi 108m2, terasa 77m2 s výhľadom na more, 2 spálne, jedna s en suite kúpeľňou, priestranná obývacia zóna aj s kuchynským kútom a jedálenskou zónou.
 • Miami Penthouse – asi 150m2, terasa 100m2 s výhľadom na more, 3 spálne, 3 kúpeľne, priestranná obývacia zóna aj s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou zónou.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene. Možnosť pobytu aj s polpenziou - raňajky, večere servírované 4-chodové s možnosťou výberu a bufetom šalátov.
Reštaurácia Flamingo na prízemí hotela so stredomorskou aj medzinárodnou kuchyňou. Miami Bar a bar pri bazéne a na pláži Flamingo (počas letnej sezóny) - nápoje, koktejly, špeciality z kávy a čaju, malé občerstvenie. Cigar Lounge s ponukou vín a destilátov z hotelovej vínnej pivnice.
Na požadanie strava vegánska, bezlepková aj nezlaktózová.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Falkensteiner Hotel Jesolo, Lido di Jesolo má recepciu, reštauráciu, bar, terasu s obsluhou, cigarový salónik, konferečné priestory. Wifi pripojenie na internet zdarma v izbách, celom hoteli aj na pláži. Parkovanie pred hotelom možné pri príchode a odchode, inak k dispozícii platená garáž, vstup s elektronickým kľúčom, ktorý obdržíte na recepcii. Fajčienie v hoteli nie je povolené s výnimkou cigarového salóniku na prvom poschodí, otvorených priestorov a terás.

Šport, relax, wellness

Acquapura SPA Wellness zóna na 1.500m2 - vnútorný / vonkajší bazén vyhrievaný na 29°C do 31.05., vyhrievaná vírivka 32°C. Relaxačná zóna s panoramatickým výhľadom a vodnými posteľami v sauna zóne, rôzne sauny - aromatický parný kúpeľ, bio sauna, fínska sauna, ľadový kúpeľ, 8 kabín na masáže a procedúry. Fitnes miestnosť s výhľadom na more a moderným kardio vybavením. Terasa na slnenie s výhľadom na more. Sprevádzané saunovanie v čase 1-20h, píling v parnom kúpeli každú hodinu od 16h. Nočné Spa každý piatok s otvorenou saunou, bazénom a spa procedúrami do 22h. Vital bar s čajom, vodou, ovocím, čerstvými jablkami.

Zábava, aktivity

Zvýhodnené podmienky pre klientov v golfovom klube Golf Club Jesolo, info na požiadanie.

Rodina, deti

Starostlivosť o deti od 3 rokov vo Falky Lande od júla do septembra, pondelok až sobota 9-21h - herňa v hoteli.

Extra

Zvieratá nie sú v hoteli povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť letenky na pravidelných linkách a transfer do hotela. Do strediska možnosť dopravy aj klimatizovaným autokarom.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami alebo polpenziou
 • využívanie bazénu a vírivky Acquapura Spa
 • plážový servis
 • miniklub pre deti počas sezóny
 • wifi v celom hoteli
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2 /osoba od 12r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • parkovanie v garáži € 12 /deň (na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 2-3 noci. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Falkensteiner Hotel Jesolo, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost