Hotel RIVIERA BLU ***

Tirrenia / Toskánsko / Taliansko

200m od pláže
Wifi zdarma
Bicykle
Parkovanie
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný 3* hotel za výhodnú cenu blízko pláže a tiež najvýznamnejších miest Toskánska ako Pisa, Florencia a pod.

Poloha

Renovovaný menší hotel Riviera Blu s rofinnou atmosférou sa nachádza rovno oproti parku zelene vedúcemu ku pláži v prímorskom stredisku Tirrenia v severnej časti Toskánska. Od centra s viacerými reštauráciami a obchodmi je vzdialený asi 1,5km. Tirrenia je výborným východiskovým bodom na poznávanie Toskánska v rámci dovolenky pri mori - v dobrej dostupnosti sú Pisa (len 11km), Livorno, Lucca, San Gimignano, Vinci, Volterra i Florencia.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je od hotela oddelená len porastom zelene, asi 150m. Chodníkom oproti hotelu ku pláži je to asi 250m. Najbližšia je pláž Bagno Paradiso, prenájom slnečníkov a ležadiel na pláži za poplatok na mieste. Tirrenia sa nachádza na pobreží Tyrhénskeho mora.

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu a kúrenie s autonómnym ovládaním, telefón, LED TV, zabudovaný trezor, wifi pripojenie na internet zdarma.
 • Dvojlôžková izba – v prevedení double alebo twin s oddelenými lôžkami, väčšina má terasu. Na požiadanie možnosť doplniť prístelku - menšie lôžko alebo rozkladacie lôžko (do 8r.) alebo detskú postieľku (max 4r.).
 • Trojlôžková izba – v prevedení double alebo twin s oddelenými lôžkami, väčšina má terasu. Na požiadanie možnosť doplniť prístelku - menšie lôžko pre dieťa do max 14 rokov alebo detskú postieľku pre dieťa do max 4 rokov.
 • Jednolôžková izba – celkom dve v hoteli, s terasou.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene, podávané v raňajkovej miestnosti v čase 8-10h. V prípade potreby skorého odchodu sú pripravené menšie raňajky pre klientov v hotelovom bare. Izbová služba za príplatok. Hotel má dohodu s partnerskými reštauráciami v susedstve, resp. na pláži pred hotelom, kde majú klienti možosť zvýhodnených cien na obedy a večere, info ma mieste.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Riviera Blu, Tirrenia má recepciu s 24-hodinovou prevádzkou, bar otvorený 8-24h, TV miestnosť, raňajkovú sálu, internetový kútik, záhradu s terasou a posedením, wifi pripojenie na internet zdarma, parkovanie - buď na hotelovom parkovisku zdarma alebo na ulici pred hotelom (to býva v sezóne počas víkendov spoplatnené, pre klientov v hoteli k dispozícii parkovacie karty). Hotel je nefajčiarsky, fajčiť je možné v záhrade a na terase. Hotel je otvorený celoročne s výlukou počas Vianočných a novoročných sviatkov.

Šport, relax, wellness

Prenájom bicyklov v hoteli zdarma - do vyčerpania kapacity. V stredisku Tirrenia sú 2 golfové ihriská: Golf Club Tirrenia (2,5km) a Cosmopolitan Golf (1,8km). Asi 20km od Tirrenie sú kúpele San Giuliano Terme s termálnymi prameňmi a wellness centrom. Dovolenka uprostred prírody - stredisko sa rozkladá uprostred prírodného parku pínií, ozdravný efekt.

Zábava, aktivity

Niekoľko tipov na výlety do zaujímavého okolia: Pisa so známym námestím a šikmou vežou len 11km, Lucca 30km, Florencia 90km, San Gimignano 85km, Livorno 10km, Vinci, rodisko Leonarda da Vinciho s jeho rodným domom a múzeom asi 65km, atraktívny toskánsky vidiek s množstvom agroturistických usadlostí, vínom Chianti, olivovým olejom a ďalšími gurmánskymi lahôdkami.

Rodina, deti

Deti do 3 rokov s 2 dospelými zdarma. Detská postieľka k dispozícii na požiadanie za poplatok.

Extra

Dobre vychované domáce zvieratá sú na požiadanie povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť letenky na pravidelných linkách, resp. transfer z letiska alebo železničnej stanice k ubytovaniu.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • wifi pripojenie na internet
 • prenájom bicyklov do vyčerpania kapacity
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba /deň, max 3-5 dní, podľa termínu (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • polpenziu
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí, v závislosti od termínu. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Riviera Blu, Tirrenia

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Toskánsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost