Apartmány TOP

Passo Tonale / Trentino - Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Tonale - Ponte di Legno

300 m od vleku
Bazén
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Jednoduché, príjemné apartmány asi 300 m od vleku, bazén, sauna, bar, parkovisko. Vhodný pre rodiny s deťmi a skupiny priateľov.

Poloha

Apartmány Top sa nachádzajú na okraji strediska Passo Tonale, asi 1 km od jeho centra. V okolí reštaurácie a bary, najbližší obchod s potravinami 600 m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližší vlek Valena je vzdialená asi 300m. Tonale - Ponte di Legno spolu s ľadovcom Presena to je lyžovanie na 100 km zjazdoviek všetkých náročností. Lyžovanie s miestnym skipasom Adamello Ski - platný na všetky vleky Tonale - Ponte di Legno. SkiPass Combi 1 - platný na všetky vleky Tonale - Ponte di Legno + 1 deň v strediskách Adamello Brenta (Madonna di Campiglio, Folgarida - Marilleva, Pejo, Pinzolo, Andalo-Fai della Paganella, Monte Bondone, Folgaria-Lavarone). Skipasy je možné doobjednať, v tzv. Free Ski termínoch je skipas v cene, info pri rezervácii.

Izby, apartmány

Jednoducho, účelne zariadené apartmány majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, trezor, TV.
 • MONO 3 – pozostáva z jedinej miestnosti s rozkladacím dvoj- a jednolôžkovým gaučom, kuchynským kútikom.
 • BILO 4-5 – má spálňu s manželskou posteľou a obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútikom. Možnosť 5. lôžka v spálni.
 • TRILO 5 – má 1 spálňu s 2 lôžkami, 1 spálňu s 3 lôžkami a obývacej miestnosti s kuchynským kútikom, 2 x TV.
 • TRILO 6 – má 2 spálne s 3 lôžkami, obývaciu miestnosť s kuchynským kútikom a 2 kúpeľne alebo 1 spálňu s 2 lôžkami, 1 spálňu s 3 lôžkami a obývaciu miestnosť s rozkladacím gaučom , 2 kúpeľne a 2 x TV.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány TOP, Passo Tonale má recepcia s posedením, bar/ raňajková miestnosť, lyžiareň, parkovisko, garáž na vyžiadanie za poplatok. Wifi v bare a na recepcii zdarma.

Šport, relax, wellness

Krytý bazén otvorený cca 23.12. - 06.04., 2 sauny za poplatok, 2 masážne sprchy za poplatok, posilňovňa s Technogym vybavením zdarma. Pre osobu 1 bonusový poukaz na využitie sauny alebo masážnej sprchy.

Rodina, deti

Ihrisko.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • využívanie posilňovne
 • poukaz na 1 využitie sauny alebo masážnej sprchy /osoba
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 70,00 / apartmán (platba na mieste)
 • záverečné upratovanie € 35,00 / MONO, € 50,00 / BILO, € 60,00 / TRILO (okrem kuchynského kútika, ten musí byť uprataný, platba na mieste)
 • miestna taxa cca € 1,20 / osoba od 14 r. / deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • garáž
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. V decembri možnosť pobytu na 3/4/5/6 nocí - pevne stanové termíny (na vyžiadanie info v CK) Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány TOP, Passo Tonale

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Tonale - Ponte di Legno

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost