Apartmány ROSMARY'S MOUNTAIN CHALET

Corvara / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Alta Badia

150m od svahu + návrat na lyžiach
Wifi
Umývačka riadu
Pračka
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Obľúbená rezidencia na skvelom mieste pri svahu s prepojením na Sella Ronda, apartmány s wifi, umývačkou riadu a veľkou kapacitou.

Poloha

Obľúbené apartmány v Rosmary's Mountain Chalet (ex rezidencia Hubertus) sa nachádzajú na pokojnom mieste asi 800m od centra Corvara smerom na Colfosco, neďaleko lyžiarskeho svahu. Rezidencia priamo susedí s Chalet Morin.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len asi 150m od lyžiarskeho svahu Corvara - Boé s prepojením na okruh Sella Ronda. Návrat k rezidencii na lyžiach. Skipasy je možné objednať a zakúpiť aj vopred. Viac o stredisku na lyžovanie Alta Badia.

Izby, apartmány

Apartmány sú príjemne a účelne zariadené, majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, kuchynský kút v obývacej miestnosti (aj umývačka riadu, kanvica), sat TV (aj viac), wifi pripojenie na internet zdarma, balkón.
 • T8 - TRILO 4 – pre max 4 osoby, má asi 60m2, 2 spálne s manželskou posteľou, 2 kúpeľne, 3x sat TV, balkón.
 • T7 - QUATRO 6 – pre max 6 osôb, má asi 70m2, 3 malé spálne s manželskou posteľou, 2 kúpeľne, 3x sat TV, balkón.
 • T10 - PENTA 7/8 – pre max 7-8 osôb, má asi 90m2, spálňu s manželskou posteľou, malú spálňu s francúzskou posteľou, spálňu s manželskou posteľou a gaučom veľkosti francúzskej postele, spálňa s 1 lôžkom, 2 kúpeľne, 3x sat TV, balkón.
 • T11 - QUATRO 6/7 – pre max 6-7 osôb, má asi 80m2, spálňu s manželskou posteľou, spálňu s manželskou posteľou a gaučom veľkosti francúzskej postele, spálňa s poschodovou posteľou, 2 kúpeľne, 2x sat TV, balkón.
 • T12 - QUATRO 6/7 – pre max 6-7 osôb, má asi 90m2, 2 spálne s manželskou posteľou, spálňu s manželskou posteľou a gaučom veľkosti francúzskej postele, 2 kúpeľne, 3x sat TV, balkón.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rosmary's Mountain Chalet, Corvara má parkovisko, pračku / práčovňu, lyžiareň so sušičom lyžiarok, wifi pripojenie na internet zdarma (kvalitu signálu negarantujeme). Rezidencia má aj malú záhradu, v lete možnosť grilovať (gril na vyžiadanie oproti zálohe), neďaleko letného zážitkového parku a zoo s domácimi zvieratkami.

Extra

Zviera povolené len v niektorých apartmánoch, nutné overiť.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny na požiadanie zabezpečíme aj organizovanú dopravu.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • wifi zdarma
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynky)
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100 /apartmán (platba na mieste)
 • miestna taxa cca € 1,40 - 1,90 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu v čase 16-18 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu medzi 8-10 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Rosmary's Mountain Chalet, Corvara

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Alta Badia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost