Hotel TYROLERHOF ****

Sölden / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Sölden

250m od lanovky, blízko svahu
V centre
Wifi
Bazén & Wellness
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel s výbornou polohou v centre Sölden, blízko lanovky Giggijochbahn, s bazénom a wellness a tiež Grizzly barom.

Poloha

Hotel Tyrolerhof sa nachádza priamo v centre obľúbeného lyžiarskeho strediska Sölden, známeho tiež svojim nočným životom a apres ski barmi.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len asi 250m od lanovky Giggijochbahn, pešia dostupnosť, návrat ku hotelu bez skibusu, svah končí pár metrov od hotela. Skibus asi 50m od hotela. Lyžovanie Sölden so zárukou snehu, lyžuje sa aj na ľadovcoch, kde je každoročne otvorenie sezóny svetového pohára v alpskom lyžovaní.
V budove hotela sa nachádza aj lyžiarska škola a prenájom lyžiarskeho vybavenia - zvýhodnené ceny pre klientov ubytovaných v hoteli.

Izby, apartmány

Všetky izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, župan, káblovú TV, rádio, trezor, telefón a wifi pripojenie na internet zdarma. Niektoré majú balkón. K dispozícii v rôznych prevedeniach, príklad foto jednotlivých typov izieb vo fotogalérii.
 • Izba Flair – dvojlôžková alebo trojlôžková izba, štandardné zariadenie, tretie lôžko formou gauča, orientované spravidla na sever.
 • Rodinná izba Flair – priestranná štandardná izba s obývacou časťou s rozkladacím gaučom pre 3. a 4. osobu. Orientované na sever /východ /juh.
 • Izba Ambiente – moderná dvojlôžková alebo trojlôžková izba, tretie lôžko formou gauča, orientované spravidla na juh.
 • Rodinná izba Ambiente – priestranná izba v modernom dizajne s obývacou časťou s rozkladacím gaučom pre 3. a 4. osobu. Orientovaná je na juh, bez balkóna.
 • Jednolôžková izba – nemá balkón.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky aj večere formou bufetu. Večer je z bufetu možnosť výberu predjedál, polievok, šalátov, hlavných chodov aj dezertov. Hotel ponúka tradičné tirolské jedlá ako aj medzinárodnú kuchyňu. Vína z vlastnej vínnej pivnice.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Tyrolerhof, Sölden má recepciu, apres ski bar Grizzly, reštauráciu, wifi pripojenie na internet v hotelovej lobby aj izbách zdarma, lyžiareň so sušiarňou a lyžiarsky box pre každú izbu, garáž za poplatok.
K dispozícii je aj seminárna miestnosť s vybavením - projektor, flipchart, TV, video, pripojenie na internet. Ponuku prenájmu a ďalších súvisiacich služieb pripravíme na požiadanie.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna hotela zdarma - vnútorný bazén (19x6m), textilná sauna, infračervená kabína; wellness časť s fínskou saunou, bio sauna, soľný parný kúpeľ, aromatický parný kúpeľ, ľadová jaskyňa, kneipp, tichá miestnosť. Na požiadanie a za poplatok sú možné masáže a kúpeľné procedúry. K dispozícii je fitnes miestnosť s vybavením TechnoGym.

Zábava, aktivity

Apres ski bar Grizzly je v Söldene pojem. Zo svahu vedie cesta na lyžiach rovno do hotela a tu hneď do Grizzly baru... Štýlovo zariadený bar s originálnou atmosférou.
Za pobyt na Silvestra sa platí príplatok pre osoby od 16 rokov.

Extra

Pes povolený na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny možné zabezpečiť dopravu autobusom či minibusom.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • wifi v izbách a lobby
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa € 3 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK)
 • silvestrovská večera € 20 /osoba od 16r.

Možnosť doobjednať

 • garáž € 7 /deň (platba na mieste)
 • pes € 20 /deň (bez stravy, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 4 noci, nástupný deň je ľubovoľný. V závislosti od obsadenosti hotela môže byť požadovaný v sezóne dlhší pobyt. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Tyrolerhof, Sölden

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Sölden

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost