Rezidencia TAMARA ****

Sölden / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Sölden

50m od lanovky
V centre
Sauna
Wifi
Parkovanie

Naše hodnotenie

*** / Výborná poloha pre lyžiarov aj apres ski nadšencov priamo v centre a pár metrov od lanovky.

Poloha

Rezidencia Tamara má výbornú polohu priamo v centre top rakúskeho lyžiarskeho strediska Sölden, len pár krokov od údolnej stanice jednej z lanoviek. Bary, reštaurácie a obchody v blízkosti.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len asi 50m od lanovky Giggijochbahn aj zastávky skibusu so spojením do ostatných častí strediska. Ľadovce Rettenbach a Tiefenbach sú so strediskom lyžiarsky prepojené, na začiatku sezóny je spojenie k lanovkám na ľadovec zabezpečené skibusmi. Skipasy je možné zakúpiť vopred, resp. priamo na recepcii. Viac info o stredisku na lyžovanie Sölden.

Ubytovanie

Apartmány majú kúpeľňu so sprchou / vaňou a oddelené WC, kuchynský kút v obývacej miestnosti / kuchyňu, rádio, digitálnu TV, telefón, wifi pripojenie na internet a južne orientovaný balkón. Rezidencia má celkom 12 hotelových suít a apartmány.
 • Hotelová suita – pre max 2 osoby + prípadne deti na prístelke má asi 40m2, spálňu s manželskou posteľou a obývaciu časť.
 • Apartmán Tamara – pre max 2-4 osoby (2 základné lôžka, 2 možné prístelky) má asi 40m2, spálňu s manželskou posteľou a obývaciu časť s kuchynským kútom (nie sú oddelené stenou).
 • Apartmán Katrin – pre max 2-4 osoby (2 základné lôžka, 2 možné prístelky) má asi 42m2, spálňu s manželskou posteľou a oddelenú obývaciu miestnosť s kuchynským kútom.
 • Apartmán Sonnenhaus – pre max 4-5 osôb (4 základné lôžka, 1 možná prístelka) má asi 60m2, spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom a kuchynskú / jedálenskú časť.
 • Apartmán Residenz – pre max 4-6 osôb (4 základné lôžka, 2 možné prístelky) má asi 62m2, 2 dvojlôžkové spálne a obývaciu miestnosť s kuchynským kútom.

Stravovanie

Individuálne v apartmánoch. Možnosť doobjednať raňajky alebo polpenziu - raňajky formou bufetu a večere formou bufetu v susediacom hoteli Sölderhof. Pri ubytovaní v suitách je v základnej cene polpenzia.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Tamara, Sölden má recepciu, lyžiareň, vonkajšie parkovanie alebo miesta v garáži pre klientov zdarma. Wifi pripojenie na internet k dispozícii - 1 prístup na apartmán a 7 dní v hodnote 3 GB v cene. Zľava 50% na lyžiarske boxy pri lanovke Giggijochbahn pre klientov rezidencie.

Šport, relax, wellness

V rezidencii klientom k dispozícii sauna, parný kúpeľ a Jacuzzi. Solárium za poplatok. Vstup do vnútorného bazéna vo Freizeit Arena Sölden pre klientov zdarma.

Zábava, aktivity

Stredisko Sölden je vychýrené svojim nočným životom a apres ski zábavou. Keďže rezidencia sa nachádza priamo v centre, bohaté možnosti zábavy sú hneď na dosah - zároveň treba počítať aj s prípadným väčším ruchom v blízkom okolí.
Aktivity v Söldene aj: výlety na snežniciach, korčuľovanie na ľade, bežecké lyžovanie...

Rodina, deti

Deti na prístelkách sú ubytované za zvýhodnenú cenu.

Extra

Špeciálne ceny pre klientov na prenájom lyží a nakupovanie v partnerskom Sport Riml.
Zvieratá sú povolené iba po predchádzajúcom overení, nie sú povolené v spoločných priestoroch. Odporúča sa mať uzatvorené poistenie zodpovednosti pre prípadné škody spôsobené zvieraťom.

Doprava

Individuálna. Transfer z letiska v Innsbrucku zabezpečíme na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • využívanie sauny, parného kúpeľa a vírivky
 • 1 prístup na wifi /apartmán na 7 dní / 3 GB
 • vstup do vnútorného bazénu Freizeit Arena Sölden
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia môže byť účtovaná, platba na mieste
 • záverečné upratovanie € 45 /apartmán Tamara a Katrin, € 65 /apartmán Sonnenhaus a Residenz (nezahŕňa kuchynský kút, platba v CK, resp. na mieste)
 • miestna taxa € 3,00 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je v sezóne 7 nocí a nástupný deň je štandardne sobota. Iné termíny a nástupy je možné overiť. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Rezidencia Tamara, Sölden

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Sölden

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost