Sport & Beautyhotel SCHWEIZERHOF ****

Kitzbühel / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Kitzbühel - Kirchberg

Priamo pri lanovke
Bezbariérový prístup
Bazén & Wellness
Wi-Fi
Psy povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Komfortný hotel má vynikajúcu polohu v centre mesta, priamo pri lanovke Hahnemkamm, bazén, wellness, fitness, masáže, detská herňa, garáž, wifi.

Poloha

Športový a wellness hotel Schweizerhof s príjemnou atmosférou a novým zariadením má výbornú polohu v centre pešej zóny mesta Kitzbühel. Nadmorská výška strediska 800m, nákupné možnosti 200m. Železničná stanica 1,5km, letisko Innsbruck 80km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel sa nachádza priamo pri údolnej stanici lanovky Hahnenkammbahn. Možnosť zlyžovať až k hotelu (ski-in – ski-out). Zastávka skibusu 30m, bežkárske trate 50m. Viac o stredisku na lyžovanie Kitzbühel.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, sušič na vlasy, kúpací plášť za poplatok, malý obývací kútik, rádio, telefón, káblovú TV, trezor a niektoré balkón. Izby sú zrenovované a majú asi 21-24m2.

Stravovanie

Polpenzia – bohatý raňajkový bufet, 5-chodové večere s možnosťou výberu, 1x v týždni gala večera, bufetové večery (napr farmársky bufet). Vegetariánske menu na vyžiadanie.
Vianočná večera v cene. Silvestrovská gala večera s bálom a živou hudbou na vyžiadanie za poplatok na mieste.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Sport & Beautyhotel Schweizerhof, Kitzbühel má recepciu, vstupnú halu s otvoreným krbom, dennú miestnosť s kachľovou pecou, zimnú záhradu, internetový kútik zdarma, bezdrôtové LAN pripojenie na internet za poplatok, jedáleň, domáci bar, terasu, záhradu. Úschovňu lyží a lyžiarok, výťah, parkovisko zdarma, garáž zdarma do vyčerpania kapacity.

Šport, relax, wellness

Novovybudovaný vnútorný bazén so zabudovanou vírivkou, oddychová zóna, fitnes miestnosť, sauna, bio sauna s farebnou svetelnou terapiou, parný kúpeľ, otvorené denne 16,00-20,00hod, bazén denne 08,00-20,00hod.
Za poplatok solárium, masáže, beauty a vital centrum otvorené denne 16,00-20,00hod alebo podľa dohody.

Zábava, aktivity

Silvestrovská gala večera s bálom a živou hudbou.

Rodina, deti

Deti do 4 rokov na prístelke, resp bez nároku na lôžko zdarma, detská postieľka na vyžiadanie za poplatok na mieste. Detská herňa a vysoká stolička k dispozícii. Baby sitting na vyžiadanie.

Extra

Domáce zvieratá – iba psy - povolené na vyžiadanie za poplatok.
Hotel je vhodný pre vozíčkarov.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • vianočnú večeru (24.12.)
 • využívanie bazénu, fitness a wellness zariadení podľa popisu
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • detská postieľka € 15,00 / pobyt (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • pes € 14,00 / deň (na vyžiadanie, bez stravy, platba na mieste)
 • silvestrovská gala večera so zábavou (31.12.2009) € 72,00 / osoba od 13r., € 36,00 / dieťa 6-13r., deti do 6r. zdarma (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • kúpací plášť € 4,00 / pobyt (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • solárium € 9,00 / 10min. (platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Schweizerhof, Kitzbühel

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Kitzbühel

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost