ALPENPARKS HOTEL & APARTMENT

Maria Alm / Salzbursko / Rakúsko

Lyžiarske stredisko Hochkönig

200 m od vlekov
Wellness
Bez bariér
Wifi / Parkovanie
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Moderný dizajnový štvorhviezdičkový aparthotel s vírivkou na terase, s wifi, parkovaním, zastávkou skibusu.

Poloha

AlpenParks Hotel & Apartment sa nachádza v centre strediska Maria Alm lyžiarskej oblasti Hochkönig. Nákupné možnosti pri hoteli, železničná stanica Saalfelden 6 km, letisko Salzburg asi 70 km. Nadmorská výška strediska 800 m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky Dorfjet – „Natrun“ Maria Alm iba 100 m od hotela. Možnosť zlyžovať až k hotelu. Zastávka skibusu asi 100 m, bežkárske trate 300 m od hotela. Ľadovec Kitzsteinhorn Kaprun asi 30 km.
Viac o stredisku na Lyžovanie Hochkönig.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a partmány pre 4 až 10 osôb majú kúpeľňu so sprchou a WC, kúpací plášť a papuče, balkón, telefón, káblovú TV s plochou obrazovkou, pripojenie na internet, trezor a sú nefajčiarske.

Stravovanie

Polpenzia – privítací nápoj, raňajky formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie v čase 15,00-16,00, 5-chodové večere s možnosťou výberu z 3 menu, šalátový bar, vybrané nápoje zdarma v čase 13,00-19,00 Grander fontána, čaj, občerstvenie a ovocia vo wellness zóne. Vianočná a silvestrovská večera v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

AlpenParks Hotel & Apartment, Maria Alm má recepciu, hotelovú lobby, bezdrôtové LAN pripojenie na internet zdarma – nutné použiť vlastný PC, raňajkovú miestnosť, reštauráciu, výťah, úschovňu lyží so sušičom na lyžiarky, parkovisko zdarma. Hotel je nefajčiarsky.

Šport, relax, wellness

Fitnes miestnosť, bio bylinná sauna, soľný parný kúpeľ, kamenný kúpeľ, panoramatická tichá miestnosť, útulný kútik pre páry s posteľami, wellness recepcia, mramorové teplé kreslá, vodopádové sprchy, horúci kúpeľ, studený kúpeľ. Otvorené denne 13,00-19,00 hod.
Za poplatok masáže, rôzne kúpele, skrášľovacie kúry a kozmetika, otvorené denne 13,00-19,00 hod.
Wellness balíčky, napr. „Natural Beauty“ (čistenie, pleťová diagnostika, intenzívne čistenie s peelingom, vytrhávanie obočia, farbenie rias a obočia, masáž tváre, maska, denná a nočná starostlivosť); „Zdravý relax“ (1x Thalasso terapia 1hod., 1x feel well masáž 55min, 1x starostlivosť o tvár Haller, 1x manikúra, 1x pedikúra). Bližšie info a cena pri rezervácii, na vyžiadanie.

Zábava, aktivity

1x v týždni zdarma snežnice, curling.

Rodina, deti

Dieťa do 7 rokov na prístelke zdarma, detská postieľka zdarma na vyžiadanie.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami, resp. polpenziou
  • využívanie sauna zóny a fitnes podľa popisu
  • wifi zdarma
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • malé zviera na vyžiadanie za poplatok
  • wellness balíčky, cena na vyžiadanie
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa AlpenParks Hotel & Apartment, Maria Alm

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost