ALPIN CHALET

Wagrain / Salzburgsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Flachau - Wagrain

250m od vlekov
Sauna
Jacuzzi*
Wi-Fi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Obľúbené výborne vybavené chaty s kapacitou viac než 20 osôb oproti lyžiarskemu svahu vo Wagrian, vlastná sauna, wifi, garáž...

Poloha

Komplex 4 veľkých drevených chát Alpin Chalet sa nachádza v stredisku Wagrain, na slnečnom svahu Weberland, ktorý prezývajú aj Weberly Hills. Centrum Wagrain asi 1km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky Egglift (začiatočnícky vlek) asi 250m od chaty – prístup po pešom chodníku alebo cez bežkársku trať na lyžiach. Tento vlek sa napája na lanovku Flying Mozart, centrálnu v rámci lyžiarskeho stredisku Flachau – Wagrain. Návrat do chaty na lyžiach - takmer ski-in ski-out poloha. Pre lepšiu predstavu si pozrite VIDEO.
50m bežkárske trate a zimné turistické chodníky. Lyžovanie v celej oblasti Salzburger Sportwelt (Flachau, Wagrain...) a širšej Ski Amade s jedným skipasom. Viac o stredisku na lyžovanie Flachau.

Izby, apartmány

Komfortne zariadené horské chaty o rozlohe 310m2 každá, kapacita až 18-30 miest – na súkromný prenájom pre partiu priateľov či viacero rodín. V prípade potreby ďalšej kapacity možnosť navyše prenajať priľahlé izby (štúdiá - apartmány) pre 2-3 osoby.
 • Chalet XL – dvojpodlažná chata pre až 18 – teoreticky 36 osôb na 310m2; na prízemí vstup so sušičom lyžiarok, práčovňou a šatníkom, hala s TV a posedením, 9 spální s dvojlôžkom + možnosť prístelky a ďalšieho lôžka formou poschodovej postele, 5 z nich s vlastnou kúpeľňou a ďalšie 4 s kúpeľňou spoločnou pre 2 izby, ďalšia toaleta a sprcha priľahlá k obývačke a jedna pri vlastnej saune; podkrovie s obývacou a jedálenskou časťou – 2 veľké stoly s posedením, priestranná kuchyňa s barom (rúra na pečenie, mikrovlnka, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou), terasa. Pre lepšiu predstavu si pozrite VIDEO.

Stravovanie

Individuálne.
Možnosť objednať si stravovanie v chate, min. pre 10, resp. 18 dospelých a na celý týždeň, info v CK. Buď raňajky formou bufetu alebo 3-chodové večere (s vínom), alebo komplet balíček polpenzie vrátane popoludňajšej kávy, čaja a koláča.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Alpin Chalet, Wagrain má Wi-Fi pripojenie na internet zdarma, úschovňu lyží a sušič lyžiarok vo vchode, garáž pre 6 áut.

Šport, relax, wellness

Vlastná fínska sauna a vaňa v chate, využívanie v cene. Vonkajšia horúca vírivka (jacuzzi) spoločná pre všetky 4 chaty, otvorená popoludní v čase 16-20h.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom chaty - základná cena pri obsadení do 18 osôb, ďalšie lôžka ako prístelky za príplatok
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • spotrebu energií a kúrenie
 • drevo do pece na kúrenie
 • pripojenie na internet Wi-Fi
 • využívanie vlastnej sauny
 • využívanie vírivky spoločnej pre 4 chaty
 • 6 parkovacích miest v garáži, ďalšie vonku
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 1.000 /chata (platba na mieste)
 • miestne taxy € 2,00 /osoba od 15r. /deň (platba v CK alebo na mieste)
 • záverečné upratovanie € 380,00 / chata / pobyt (resp. bude zaslané v cene ponuky, platba v CK)

Možnosť doobjednať

 • raňajky (na vyžiadanie, platba v CK)
 • večere (na vyžiadanie, platba v CK)
 • polpenzia (na vyžiadanie, platba v CK)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Skrátené pobyty len na vyžiadanie za príplatok, v okrajových termínoch sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Chatu je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Recenzie

Názor CK

Štýlové ubytovanie na úrovni s výbornou polohou oproti svahu - jedna z mála veľkokapacitných chát pre až 30 osôb v Rakúsku pri svahu vo veľkom lyžiarskom stredisku. Ubytovanie pomerne nové, výborne vybavené od wifi cez vlastnú saunu, práčovňu, praktickú kuchyňu až po Playstation v obývačke... Ideálne pre skupiny spriatelených rodín aj pre firemné kolektívy. Vyskúšané a opätovne využívané našimi klientmi, vrelo odporúčame.

Recenzie klientov

Autentické recenzie od našich klientov, ktorí boli na dovolenke v Alpin Chalet a aj písomne sformulovali svoje postrehy z dovolenky v Wagrain:

Dobry den, uz sme po dovolenke v Alpin Chalet, bolo to moc fajn, dakujeme. Chceli by sme poprosit o cenovu ponuku na buduce jarne prazdniny - ale tentoraz od soboty do soboty :-) Dakujem a zostavam s pozdravom

Gabriela Š., február 2016

Video


Alpin Chalet Wagrain poloha

Alpin Chalet Wagrain interiér

Mapa

mapa Alpin Chalet, Wagrain

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Wagrain

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost