Hotel SOMMERHOF ****

Gosau / Horné Rakúsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Dachstein West

Pri svahu / 300m od vlekov
Bazén & Wellness
Pre rodiny
Wi-Fi
Zviera povolené *

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Na rodiny orientovaný hotel v blízkosti svahu, s bazénom a wellness zónou.

Poloha

Rodinne vedený hotel Sommerhof sa nachádza pri svahu ako jediný 4* hotel v obci Gosau lyžiarskej oblasti Dachstein West.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel sa nachádza asi 300m od lanovky, od hotela sa zlyžuje k nej, priamo tam má hotel svoje boxy na lyže a lyžiarky, späť k hotelu je to potom asi 2min pešo. Lyžiarske stredisko Dachstein West – výborná rodinná lyžovačka.

Izby, apartmány

Izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC (väčšinou oddelené), kozmetické zrkadlo, sušič na vlasy, minibar, TV s plochou obrazovkou, rádio, telefón, trezor a väčšina balkón.
 • Dvojlôžková izba Standard – s možnosťou 1 prístelky má asi 25m2, balkón s výhľadom na vonkajší bazén a horu Hornspitz, typ Tannenwald.
 • Rodinná izba Morgensonne – pre 2-4 osoby má asi 34m2, spálňu s manželskou posteľou, malú detskú izbu oddelenú zasúvacími dverami.
 • Dvojlôžková izba Superior – má asi 30m2, balkón s výhľadom na hory Gosau.
 • Junior Suita – pre 2-5 osôb má asi 38m2, spálňu s obývacou časťou oddelenou zasúvacími dverami alebo závesom, terasa alebo panoramatický balkón.
 • Suita – pre 2-4 osoby má asi 58m2, veľká spálňa s obývacou časťou, detská izba, dvojité umývadlo v kúpeľni, šatník, panoramatický výhľad.
 • Suita – pre 2-5 osôb má asi 68m2, veľká spálňa s obývacou časťou alebo oddelená spálňa s manželskou posteľou a obývačka, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, 2 TV, 2 kúpeľne, 2 WC, šatník, infračervená wellness kabína.

Stravovanie

„Sommerhof Sonnenpension“ v cene:
bohaté raňajky formou bufetu s bio kútikom (7,30-10h),
popoludňajšia káva a bufet koláčov (15-16,30h),
4-chodové večere s možnosťou výberu z menu, šalátový bufet alebo večera formou bufetu (fondue, taliansky, ázijský, rakúske lahôdky, 18-20,30h),
po celý deň bufet nealko nápojov (samoobslužný, 9-21h).
Silvestrovská gala večera za príplatok.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Sommerhof, Gosau má recepciu, reštauráciu, bar, Wi-Fi pripojenie na internet zdarma, parkovisko zdarma. Hotel je nefajčiarsky.

Šport, relax, wellness

Využívanie wellness zóny zdarma – vyhrievaný vonkajší bazén so vstupom vnútri, vírivka vo vonkajšej časti, fínska sauna, detská sauna, nové sanarium s regulovanou vlhkosťou 55% a teplotou 60°. Župany pre dospelých sú k dispozícii na izbe, pre deti je potrebné priniesť vlastné župany.

Rodina, deti

Starostlivosť o deti od 3r. 6 dní v týždni, 8 hodín denne; detská herňa na 100m2, guličky, šmýkačka, detské stolíky na maľovanie a majstrovanie, stolný futbal a pod.; pestrý program pre deti ako diskotéka, kino, pochod s fakľami, detská show a iné.
Nová lezecká stena pre deti od 4 rokov.
Detský bufet v čase večere, detský stôl s dozorom v čase 18-18,30h.
Prenájom detského vybavenia zdarma na vyžiadanie – Babyphone, kočík, varná kanvica, do vyčerpania kapacity.

Extra

Zviera povolené iba v niektorých izbách, na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie so „Sommerhof Sonnenpension“ podľa popisu
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • program pre deti so starostlivosťou podľa popisu
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste
 • silvestrovská gala večera € 85,00 / dospelý (31.12., platba v CK)

Možnosť doobjednať

 • pes € 20,00 / deň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • dvojlôžková izba Standard obsadená 1 osobou za príplatok € 30,00 / noc (platba v CK)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Dĺžka pobytu a nástupný deň sú ľubovoľné. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Sommerhof, Gosau

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost