Aparthotel WEST-ALP

Westendorf / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Brixental

Priamo na svahu
Pre rodiny až 16 os.
Sauna
Wifi
Kolky

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Aparthotel s vynikajúcou polohou priamo na zjazdovke, s izbami a apartmánmi s raňajkami v cene, wellness zónou, a la carte reštauráciou aj kolkovou dráhou.

Poloha

Rezort či Aparthotel West-Alp (bývalý Hotel Sportalm a Schweigeralm) bol prevzatý do novej správy a upravený v roku 2015. Pozostáva z dvoch budov oproti sebe. Hotel má výbornú polohu na svahu asi 2km od centra Westendorf s výhľadom na Kitzbühelské Alpy. Železničná stanica Westendorf asi 4km, letisko Innsbruck alebo Salzburg asi 80km. Rezort je v nadmorskej výške 1.000m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Aparthotel sa nachádza nad Westendorf, priamo na zjazdovke, mimo bežnej premávky a uprostred krásnej prírody. Vleky s prepojením Skiwelt Wilder-Kaiser-Brixental dostupné na lyžiach. Ski-in – ski-out poloha. Skipasy možné objednať vopred. Viac o stredisku na lyžovanie Brixental.

Izby, apartmány

Jednoducho zariadené dvojlôžkové izby sa nachádzajú v budove Schwaigeralm, apartmány v hlavnej budove West-Alp boli renovované v roku 2015.
Apartmány vo West-Alp majú 45-160m2, kapacitu 2-16 osôb, plne vybavený kuchynský kút, parketové podlahy a krásne výhľady z balkóna. Wifi je tu zdarma.
Izby a štúdiá v Schwaigeralm (vedľajšej budove) majú kapacitu 2-6 osôb, sú bez kuchyne.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene, podávané v budove West-Alp pre všetkých klientov. Vo West-Alp je aj reštaurácia otvorená v čase obeda aj večere, na požiadanie možné doobjednať, resp. využiť formou a-la-carte na mieste.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Aparthotel West-Alp, Westendorf má recepciu, raňajkovú miestnosť, salónik, reštauráciu, wifi zdarma, lyžiareň, terasa na slnenie. Parkovanie pri hoteli zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna so saunou a parným kúpeľom a fitnes miestnosť - zdarma pre hostí vo West-Alp, za poplato pre hostí v Schwaigeralm.

Zábava, aktivity

Kolky v hoteli - 2 dráhy - za poplatok na mieste. Pre hostí v apartmánoch West-Alp zdarma 1x v týždni v čase do 17h, rezervácie na mieste.

Extra

Zvieratá sú povolené iba na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Nevyhnutné mať pribalené snehové reťaze!

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami v izbe alebo apartmáne
  • wifi zdarma
  • parkovanie
  • využívanie wellness a fitnes zóny - len hostia vo West-Alp
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 15,00 hod. Izby a apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Aparthotel West-Alp, Westendorf

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Brixental

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost