VITAL & SPORT HOTEL BRIXEN ****

Brixen im Thale / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Brixental

600m od lanovky
Bazén & Wellness
Wi-Fi
Tenis
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Dynamický hotel s Aktiv programom na okraji mestečka, asi 600 m od lanovky, bazén, wellness, tenisové kurty, wifi.

Poloha

Príjemný Vital & Sporthotel Brixen sa nachádza na okraji mestečka Brixen im Thale smerom na Kitzbühel. Hotel pozostáva z viacerých prepojených budov.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka lyžiarskeho strediska Wilder Kaiser Brixental je asi 600m od hotela. Kitzbühel 10km. Pri dobrých snehových podmienkach možné zlyžovať do blízkosti hotela. Zastávka skibusu pri hoteli.
Viac o stredisku na stránke lyžovanie Brixental.

Izby, apartmány

Izby rôznych typov majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, kútik s posedením, telefón, káblovú TV s plochou obrazovkou, wifi pripojenie na internet, rádio, trezor a väčšina balkón.
 • Dvojlôžková izba Standard – typ Brixen.
 • Dvojlôžkové studio Sporthotel – s možnosťou prístelky je priestrannejšie.
 • Apartmán Hohe Salve – má oddelenú spálňu a obývaciu miestnosť alebo 2 spálne.

Stravovanie

Polpenzia v cene – raňajky formou bufetu s cereálnym kútikom a výberom bio-čajov, 4-chodové večere s možnosťou výberu z menu hlavných chodov alebo tematický bufet. V sobotu 6-chodové gala večere. Drink na privítanie zdarma.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Vital Sport Hotel Brixen, Brixen im Thale má recepciu, reštauráciu, bar, výťah, lyžiareň, vonkajšie parkovacie miesta zdarma, garáž za poplatok. Wifi pripojenie na internet v celom rezorte zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna zdarma – vnútorný bazén, jacuzzi, parný kúpeľ, sauna, caldarium, fitnes miestnosť, relaxačná miestnosť s výhľadom na Kitzbühelské Alpy.
K hotelu patria aj kryté tenisové kurty, podľa aktuálneho programu sa tu konajú aj turnaje, ktoré môžu byť súčasťou hotelového aktiv programu na daný týždeň.

Zábava, aktivity

Hotelový aktívny program podľa aktuálneho rozpisu na mieste.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • wifi zdarma v celom hoteli
 • vonkajšie parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2 /osoba /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Vital & Sport Hotel Brixen, Brixen im Thale

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Brixental

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost