Cestovanie pre firmy

Cestovná kancelária Reny Travel, váš partner na cestách

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Firemný travel servis

Cestovanie je prirodzenou súčasťou života každej firmy. Cestujú jednotlivci, alebo celé tímy na služobné cesty, za obchodnými partnermi, klientami, na školenia, veľtrhy a výstavy. Cestuje sa kvôli preskúmaniu nového trhu, stretnutiu a rokovaniu s dôležitými partnermi, hľadaniu nových obchodných príležitostí, inšpirácii, alebo odpočinku a regenerácii. Všetky tieto cesty majú konkrétny cieľ v podobe budúceho prínosu pre firmu. No a keď sa rokovanie, školenie, alebo prezentácia umiestnia do atraktívneho prostredia a spestria vhodným sprievodným programom, efekt bude viacnásobný a všetci účastníci nadšení.

Firemné akcie

Predstavíme vám osvedčené tipy, ako zefektívniť cestovanie firmy. Správne nastavené "firemné cestovanie" ponúka vášmu marketingu novú príležitosť pri zaisťovaní cieľov v stále náročnejšom podnikateľskom prostredí. Cestovanie spojené s relaxom, kultúrou, alebo športom je možné využiť na zvýšenie lojality, zlepšenie výkonu zamestnancov, skvalitnenie tímovej práce, posilnenie kolektívu, zaistenie zisku. Investujte do spojenia príjemného s užitočným a užívajte si benefity, ktoré vám prinesie firemný travel servis od CK Reny Travel Service.

Detailnejšie FTS know-how predstavíme pri konkrétnych požiadavkách na vypracovanie návrhu firemnej akcie. Pre inšpiráciu uvádzame niektoré už zrealizované firemné akcie pre našich klientov. Cestujú s nami firmy z oblastí: stavebníctvo, zdravotníctvo, bankovníctvo, reklama, automobily, potravinárstvo, energetika ale aj samospráva, športové tímy, náboženské spolky a iné. FTS využívajú veľké aj malé spoločnosti. Kontaktujte náš firemný travel servis, vypracujeme vám nezáväznú ponuku na mieru. Ak si cestovateľské potreby vašej firmy vyžadujú podrobnejšie konzultácie, radi sa s vami stretneme pri osobnom jednaní u nás, alebo u vás.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost