Zameranie cestovnej kancelárie

Zimný teambuilding Renytravel
Firemná lyžovačka Renytravel
Renytravel v Chorvátsku
Renytravel na Slovensku
Business Renytravel neformálne
Wellness s Renytravel


Lyžovanie / lyžovačky zabezpečujeme prednostne v alpských krajinách, ktoré sú z našich zemepisných šírok dobre dostupné. Šéf CK Reny travel má osobné skúsenosti s vrcholovým lyžovaním, pozná množstvo známych lyžiarskych stredísk. Navyše veľká časť nášho tímu má lyžovanie v zozname obľúbených športových aktivít a pritom lyžovanie ani nebolo medzi podmienkami prijatia do zamestnania :-) Pravidelne navštevujeme lyžiarske strediská, ktoré ponúkame v našom zimnom katalógu a sledujeme dianie vo svete lyžovania. Je skvelé, keď vám je práca koníčkom a naopak.

Najobľúbenejšie prímorské destinácie na slovenskom trhu sú vo väčšinovej obľube destinácie Chorvátsko a Taliansko, pretože sú najbližšie (dobrá dostupnosť), s bohatou ponukou stredísk. Postupne sme do ponuky popridávali aj ďalšie prímorské destinácie Európy, podmanivé Francúzsko, temperamentné Španielsko a nenápadné Slovinsko.

Slovensko je krajina, kde žijeme a ktorú máme najradšej. Roky sledujeme dianie v oblasti domáceho cestovného ruchu a vyberáme z ponuky ubytovaní a služieb kvalitné produkty, ktoré ponúkame našim obchodným zahraničným partnerom a klientom. Našťastie počet konkurencie schopných cestovkárskych projektov zo Slovenska narastá, teda sa môžeme spoločne tešiť na boom v oblasti incomingu. Pre Reny Travel je táto oblasť cestovného ruchu veľkou výzvou do nastávajúceho obdobia.

Firemný travel servis sa u nás prirodzene vybudoval z nášho zamerania. Profesionalita pri zabezpečovaní firemných lyžovačiek priviedla a získala početnú klientelu firiem, ktoré pravidelne využívajú naše služby. Už to nie sú len lyžovačky. Postupne sme pre firemných klientov rozšírovali sortiment ponúkaných služieb a dnes zabezpečujeme teambuildingy, konferencie, motoristické akcie, adrenalínové športové aktivity, wellness balíčky či návštevy významných športových podujatí, ktoré sú pre firemné cestovanie atraktívne. Služby v segmente firemný travel servis pripravujeme vždy na mieru.

Wellness, zdravie, životné prostredie sú témy, ktoré sa nás dotýkajú osobne. V tíme Reny Travel sa staráme o to, aby sme boli zdraví, vitálni, pracovne výkonní a žili v príjemnom prostredí – dbáme o to, čo jeme a ako žijeme. Naše osobné skúsenosti zo sveta wellness využívame aj pri príprave produktov a ponukových balíčkov pre našich klientov. Veríme, že budete s našim wellness výberom a servisom spokojní aj vy. Sú to práve wellness hotely, ktoré majú najlepšie zákaznícke referencie.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost