Chorvátsko je stálica

Cestovná kancelária Reny Travel, váš partner na cestách

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Dovolenka Chorvátsko

Letná dovolenka na východnom pobreží Jadranu je Slovákom blízka už niekoľko desaťročí. Chorvátsko sa nám ešte neprejedlo a zdá sa, že bude patriť k najpopulárnejším cieľom našej letnej cesty k moru aj naďalej. Hlavné oblasti záujmu sú pobyty a dovolenka pri mori, história, gastronómia, jachting, potápanie a nudizmus. Prevládajúce biele kamienkové pláže pozdĺž členitého pobrežia lemujú krištáľovo čisté more. Tisíc kilometrov príležitostí nájsť si to svoje skvelé miestečko na pôsobenie slnka, morskej vody a ticha, ktoré sú obrovským prínosom pre regeneráciu a zdravie. Aj milovníci pamiatok, histórie a kultúry majú z čoho vyberať: Dubrovnik, Split, Trogir, Pula, Zadar, Opatia, Rieka, Záhreb a ďalšie sú pamätníkmi minulosti. Koho láka dovolenka na ostrove, má petré možnosti. Ponúkajú sa malé, väčšie i obrovské ostrovy sprístupnené trajektom: Rab, Krk, Cres, Lošinj, Pag, Ugljan, Čiovo, Brač, Hvar, Korčula, Lumbarda, Pomena, Lastovo, Lopud ... Medzi cestovateľmi smerujúcimi na Jadran je bez pochyby najznámejším pojmom a hlavným cieľom v Chorvátsku Makarska riviéra. Prímorská oblasť preslávená letoviskami Brela, Baška Voda, Makarska, Tučepi, Podgora. S radosťou a bez nadsázky tvrdíme, že dovolenka Chorvátsko je pre slovenskú cestovateľskú verejnosť stále pojmom číslo jedna.

Každý z chorvátskych regiónov je jedinečný, niečim iným láka návštevníkov na dovolenku. Na tomto mieste si môžete vybrať tú svoju práve podľa lokality. Chorvátsko delíme na 10 turistických regiónov, vyberte si z aktuálnej top 3-ky alebo pokračujte na úplný zoznam regiónov.

Dalmácia Dubrovnik
Istria
Dalmácia Split

Ak sa radšej orientujete v Chorvátsku pomocou mapy, na tomto mieste nájdete klikaciu mapu Chorvátska a jeho regiónov. Chorvátsko sa delí na 10 hlavných oblastných regiónov - Istria, Kvarner, Záhreb, Stredné Chorvátsko, Slavónia, Lika-Karlovac, Dalmácia – Zadarská oblasť, Šibenická oblasť, Splitská oblasť a Dubrovnícka oblasť. Mapa každého regiónu s vyznačením stredísk a populárnych miest.

mapa Chorvátsko

Praktické informácie, ktoré sa oplatí prečítať si ešte pred cestou na dovolenku do Chorvátska. Uložte si túto stránku vo svojom mobile medzi obľúbené a máte všetky potrebné informácie o Chorvátsku vždy poruke. Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku v Chorvátsku!

V kocke
Skvosty
zvyklosti
Gastronómia

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost