Villaggio MARZOTTO

Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko

Priamo pri pláži
Bazény
Plážový servis
Detský klub
Športoviská

Ubytovanie

Naše hodnotenie

Prázninový komplex priamo na pláži s bazénmi, športoviskami a animáciami, vhodný pre rodiny s deťmi, mladých ľudí, seniorov, školské výlety, sústredenia.

Poloha

Villaggio Marzotto sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, uprostred zelene v pokojnom prostredí. Centrum časti Jesolo Ovest s obchodmi, reštauráciami a barmi je vzdialené asi 750 m. "Car free villaggio" - rezort bez átu, k dispozícii sú bicykle

Pláž, more

Priamo pri pláži s jemným pieskom, plážový servis - slnečníky a ležadlá zdarma, sprchy, šatne a toalety. Bocce kurty a detské ihrisko.

Izby, apartmány

Ubytovanie v 7 budovách, celkom 380 izieb - izby so spoločnými kúpeľňami, zrekonštruované izby s vlastným príslušenstvom s možnosťou 1 - 2 prísteliek a 6 apartmánov rôznych veľkostí.

Stravovanie

Individuálne, raňajky, polpenzia, plná penzia - podľa výberu. Možnosť výberu z viacerých druhov predjedál, hlavných jedál, šalátov, aj diétnych jedál na vyžiadanie pri rezervácii.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Villaggio Marzotto, Lido di Jesolo - recepcia, samoobslužná reštaurácia, ktorá sa rozprestiera na 2 podlažiach s výhľadom na more a výťahom, bar pri pláži, pizzeria, "Mama miestnosť" - na prízemí reštaurácie s výbavou na prípravu pokrmov pre batoľatá, veľký park - s detským ihriskom, ideálny na jógu, jogging, oddych v tieni stromov. Divadlo - vhodné aj na konferencie, videoprojekcie, semináre k dispozícii videoprojekcia, ozvučenie, multimediálne služby, menšia seminárna miestnosť.

Šport, relax, wellness

Vodný park - detské bazény so šmykľavkami, brodítka s rozprávkovými postavičkami, bazén s tobogánom, plavecký bazén. Multifunkčné ihrisko - futbal, volejbal, basketbal, posilňovňa, plážový volejbal a futbal, posilňovňa, futbalové ihrisko s umelým trávnikom. Turecký kúpeľ, masáže.

Životné prostredie, Bio - Eko

Rezort používa na udržiavanie obrovskej záhrady ( 120.000 m2) výlučne energiu z obnoviteľných zdrojov, v celkom areáli je zákaz používania áut, k dispozícii sú bicykle. Mangment sa riadi heslom: " Prostredie, v ktorom žijeme sme zdedili od našich rodičov, ale požičali sme si ho od našich detí".

Zábava, aktivity

Minigolf so 7 jamkami - zábava pre celú rodinu, večerné divadelné predstavenia, animačné programy.

Rodina, deti

Baby club, mini club, detské ihrisko v parku aj na pláži, vodný park, divadielko, animácie.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

  • Ubytovanie vo vybranom type izby resp. apartmánu
  • Stravovanie podľa výberu
  • využívanie bazénov
  • využívanie ihrísk
  • plážový servis
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • stravovanie podľa výberu
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie možnosť aj skrátených resp. predĺžených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby resp. apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villaggio Marzotto, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost