Hotel UNIVERSAL ***+

Caorle / Veneto / Taliansko

50m od pláže
Bazén
Plážový servis
Wifi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný hotel s bazénom, pár krokov od pláže, neďaleko historického centra, wifi, bicykle aj garáž k dispozícii.

Poloha

Rodinný hotel Universal sa nachádza pár krokov od pláže vo východnej časti strediska Caorle, asi 1km od historického centra - pohodlne dostupné po prímorskej promenáde. Obchody, reštaurácie v dobrej dostupnosti.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora len asi 50m od hotela, v cene ubytovania je 1 slnečník a 2 ležadlá /izba. Hotel je hneď v druhom rade budov smerom od pláže, no rovno v uličke vedúcej k pláži. Východná časť Caorle = pláž Spiaggia Levante. Animácie na pláži podľa programu zdarma.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové, trojlôžkové aj štvorlôžkové (poschodová posteľ) izby majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, sat TV, trezor, mini chladničku, klimatizáciu a balkón. Z niektorých izieb je čiastočný výhľad na more.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere (alebo možné aj obedy) servírované s možnosťou výberu z menu (aspoň 5 možností), šalátový bufet a rybie špeciality pri každom jedle. Možné doobjednať plnú penziu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Universal, Caorle má recepciu, reštauráciu, bar s terasou, TV miestnosť, výťah, privátne parkovisko zdarma, garáž na požiadanie a do vyčerpania kapacity. Wifi pripojenie na internet v hoteli zdarma.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén s hydromasážou a terasou na slnenie. Prenájom bicyklov zdarma do vyčerpania kapacity - bohaté možnosti cyklistických chodníkov v stredisku a okolí.

Zábava, aktivity

Herňa pre dospelých aj deti so stolným futbalom a biliardom v hoteli. Vodný park Aquafollie v Caorle asi 1km od hotela.

Rodina, deti

Herňa pre deti. Pre 4-členné rodiny s deťmi do 10 rokov akcia 2+2=3, info v CK.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • vyžívanie bazénu
 • plážový servis
 • klimatizáciu
 • wifi
 • prenájom bicyklov do vyčerpania kapacity
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 0,60 /osoba od 12r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 12-18,00 hod (neskorší príchod ohláste vopred). Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Universal, Caorle

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Caorle

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost