Hotel SORRENTO ***

Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko

100m od pláže
Plážový servis
Wifi
Klimatizácia
Malý pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Jednoduchý hotel s výhodnou cenou v centre strediska, neďaleko pláže, s plážovým servisom a multilinguálnym tímom.

Poloha

Hotel Sorrento sa nachádza priamo v centre obľúbeného letoviska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, barov a reštaurácií, ktorá sa večer mení na pešiu promenádu. Námeste Piazza Mazzini asi 5min chôdze od hotela.

Pláž, more

Asi 100m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis v cene - 1 slnečník, 1 ležadlo a 1 kreslo /izba.

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, klimatizáciu, wifi zdarma, led TV, telefónm trezor a balkón. K dispozícii sú dvoj, troj aj štvorlôžkové izby, jednolôžkové na vyžiadanie. Sušič na vlasy k dispozícii na požiadanie na recepcii.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere servírované s 5 možnosťami predjedál a 4 možností hlavných jedál s teplými a studenými prílohami, bufet šalátov, čerstvé ovocie a dezerty. Možné doobjednať obedy - ako večere.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Sorrento, Lido di Jesolo má recepciu, reštauráciu - pizzeriu, reštauráciu pre hotelových hostí, bar, výťah, malé parkovisko (do vyčerpania kapacity), wifi pripojenie na internet je v hoteli zdarma. V hoteli sa dorozumiete aj slovensky, česky, poľsky, maďarsky, rusky, španielsky, francúzsky a samozrejme anglicky, nemecky a taliansky.

Šport, relax, wellness

Hotel má niekoľko bicyklov k dispozícii na prenájom, v čase 9-22h zdarma.

Zábava, aktivity

V stredisku pestré možnosti vyžitia - vodný park Aqualandia, Tropicarium a morské akvárium, labyrint, motokáry, minigolf, golfové ihrisko a pod.

Rodina, deti

Deti do 2 rokov zdarma, detská postieľka na požiadanie za poplatok.

Extra

Malý pes povolený, len do 5kg, za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovaie s polpenziou
 • klimatizáciu
 • wifi v hoteli
 • plážový servis
 • prenájom bicyklov len do vyčerpania kapacity
 • parkovanie len do vyčerpania kapacity
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 12r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • pes € 5 /deň (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • detská postieľka € 8 /noc (na požiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod, v soboty od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Sorrento, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost