Hotel RIALTO ****

Benátky / Veneto / Taliansko

Pri Ponte di Rialto
Internet
Celoročná prevádzka

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Štýlový hotel na prestížnom mieste priamo pri moste Rialto vhodný pre náročných klientov, ktorí si chcú vychutnať Benátky a výhľad na Canal Grande.

Poloha

Tradičný hotel Rialto má jedinečnú polohu na jednom z najkrajších a podmanivých miest mesta Benátky. Je situovaný v historickom a obchodnom centre, otočený smerom na „Canal Grande“ priamo oproti „Ponte di Rialto“ ( súčasný most bol postavený v 16. storočí na dvanástich drevených pilieroch a na vrchnej časti mostu sú 2 rady 24 obchodov). Naľavo od úpätia mostu stojí budova zo 16. storočia „Palazzo dei Savi“, napravo „Palazzo dei Camerlenghi“ ministerstvo financií, štátna pokladnica. Hotel je pomenovaný podľa Rialta (rivo alto=vysoký breh), oblasti Benátok, ktorá je v porovnaní s ostatnými časťami mierne vyvýšená a bola vždy obchodným srdcom Benátok. Hotel je ideálnym miestom pre spoznávanie Benátok a zároveň zábavu i relax. Po 5 min. chôdze prídete z hotela pozdĺž Mercerie, uličiek s množstvom obchodíkov, kde sa striedajú vynikajúce remeselné dielne (muránske sklo, čipky z Burana..) a butiky medzinárodných značiek (Gucci, Prada, Cartier, Louis Vuitton...) na preslávené námestie Piazza San Marco. Behom niekoľkých minút potom, ako prejdete Most, dorazíte na malebný trh s ovocím Rialto a k historickej tržnici s rybami. Zastávka parníčkov „vaporetto“ (vodné autobusy), ktoré Vás dovezú ku všetkým hlavným múzeám a pamiatkam sa nachádza cca 20m od hotela, kde pristávajú aj gondoly. K hotelu sa môžete dostať z autobusovej stanice Piazzale Roma alebo Tronchetto a zo železničnej zastávky Santa Lucia (1,4km) parníčkom a vystúpite na zastávke Rialto (od hotela 20m), prípadne súkromnou taxi loďou priamo z letiska Marco Polo (7,5km). Z letiska možnosť aj kyvadlovým autobusom do autobusového terminálu Piazzale Roma a potom parníčkom.

Izby, apartmány

Hotel má 79 izieb, 28 z nich má výhľad na Canal Grande (za príplatok), disponuje 1-3 lôžkovými izbami a junior suitami. Komfortne, benátskym štýlom a zároveň moderne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, klimatizáciu, priamu telefónnu linku, SAT TV, minibar, sušič na vlasy.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu. V období apríl-október sú raňajky podávané na terase, kde si môžete vychutnať nádherný výhľad na Ponte di Rialto.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Rialto, Benátky má recepciu otvorenú non stop, internetový kútik, trezor, výťah k izbám i na panoramatickú terasu, zmenáreň, službu nosiča batožiny, bar a reštauráciu (otvorenú apríl-október).

Rodina, deti

Deti do 2 rokov zdarma.
Detská postieľka za poplatok.
Baby siting.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  za víkendové pobyty piatok – nedeľa v závislosti od sezóny a typu izby - platí sa v CK:
 • € 12,00 - € 35,00 / osoba / noc v jednolôžkovej izbe
 • € 6 - € 18,00 / osoba / noc v dvojlôžkovej izbe
 • € 4,00 - € 12,00 / osoba / noc v trojlôžkovej izbe
 • € 6,00 - € 18,00 / osoba / noc v Junior Suite

Možnosť doobjednať

 • detskú postieľku € 10,00 / deň (na vyžiadanie, platí sa na mieste)
 • výhľad na Canal Grande od € 59,00 – 118,00 / izba / noc (platí sa v CK)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Dĺžka pobytu je 1 noc. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Rialto, Benátky

Ďalšie hotely a apartmány v meste -› ubytovanie Benátky

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost