Apartmány MIRAMARE

Porto Santa Margherita / Veneto / Taliansko

Pri pláži
Plážový servis
Parkovisko
Pes povolený *

Naše hodnotenie

*** - **** / Apartmány rôzneho štandardu podľa vkusu majiteľov vo veľkej rezidencii priamo oproti pláži.

Poloha

Apartmány Miramare sa nachádzajú vo veľkej rezidencii s niekoľkými blokmi / vchodmi oproti pláži v Porto Santa Margherita, neďaleko centra a pešej zóny. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a jemným pieskom je od apartmánov delená len úzkym pásom píniového porastu, ktorým vedie chodník. Plážový servis, v tomto prípade jedno miesto na pláži je v cene, konkrétne 1 slnečník + 1 kreslo na apartmán typu B5/6 a C6/7, ďalšie typy apartmánov majú v cene 1 slnečník a 2 kreslá /apartmán. Ďalšie plážové vybavenie je možné prenajať na mieste za poplatok.

Ubytovanie

Apartmány sú rôzne zariadené podľa vkusu majiteľov. Všetky majú TV, kuchynský kút v obývacej miestnosti, kúpeľňu so sprchou a WC. Niektoré apartmány boli v poslednej dobe renovované a majú aj klimatizáciu, umývačku riadu, pračku, trezor (len na vyžiadanie). Apartmány majú balkón - niektoré s výhľadom na more v závislosti od poschodia a hustoty píniového porastu pred apartmánom.
 • B5/6 – apartmán pre max 5-6 osôb má asi 50m2, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom alebo poschodovou posteľou, balkón. Má aj mikrovlnnú rúru a pračku.
 • C6/7 – apartmán pre max 6-7 osôb má asi 65m2, obývaciu miestnosť s jedno alebo dvojlôžkovým gaučom, spálňu s manželskou posteľou (niekedy s tretím lôžkom), ďalšiu spálňu s manželskou posteľou, prípadne s poschodovou posteľou, balkón.
 • C5 (01/01) – apartmán pre max 6 osôb je na 1.poschodí, má klimatizáciu, pračku, umývačku riadu, mikrovlnku aj trezor, obývaciu miestnosť s posedením, spálňu s manželskou posteľou, spálňu s 2 lôžkami a ďalším lôžkom formou prístelky, balkón.
 • C6 Superior (06/08) – apartmán pre max 6 osôb je na 2.poschodí, nedávno novo zariadený, má obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, 2 spálne s manželskou posteľou, 2 kúpeľne, pračku, balkón.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Miramare, Porto Santa Margherita majú v budovách výťah, 1 kryté parkovacie miesto /apartmán.

Zábava, aktivity

Vodný park v susednom stredisku Caorle.

Rodina, deti

Detská postieľka alebo prístelka na požiadanie za poplatok.

Extra

Malé alebo stredne veľké domáce zviera povolené na požiadanie, v niektorých apartmánoch, za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • 1 miesto na pláži /apartmán
 • 1 parkovacie miesto /apartmán
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100 /apartmán (platba na mieste)
 • záverečné upratovanie € 55 /apartmán typ B, € 65 /apartmán typ C /pobyt (nezahŕňa upratanie kuchyne, platba na mieste)
 • miestna taxa cca € 1,00 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • klimatizácia € 30 /týždeň (len v apartmánoch, kde je uvedená a v prípade využitia - stačí sa rozhodnúť na mieste, platba na mieste)
 • posteľná bielizeň (nie uteráky) € 8 /osoba (alebo vlastná, žiadať pri rezervácii, platba na mieste)
 • detská postieľka alebo rozkladacia posteľ € 25 /apartmán /týždeň (žiadať pri rezervácii, platba na mieste)
 • za psa alebo iné zviera € 20 /do 5kg, € 40 /do 12kg, € 50 /do 30kg, € 60 /nad 30kg /pobyt (overiť pri rezervácii, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 17,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 09,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Miramare, Porto Santa Margherita

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Porto Santa Margherita

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost