Villaggio MEDITERRANEO

Rosolina Mare / Veneto / Taliansko

700m od pláže
Bazén*
Parkovisko
Pre rodiny

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemné villaggio asi 200 m od centra, 700 m od pláže, bazén, pizzeria, reštaurácia, bar, parkovisko. Vhodné pre rodiny s deťmi.

Poloha

Villaggio Mediterraneo sa nachádza v stredisku Rosolina Mare, len 200m od centra.

Pláž, more

Volná široká piesočnatá pláž je vzdialená 700m, v stredisku aj súkromná pláž za poplatok na mieste vybavená slnečníkmi a ležadlami. K dispozícii je plážový volejbal, futbal.

Izby, apartmány

Apartmány rôznych typov sa nachádzajú v dvojpodlažných vilkách a trojpodlažných budovách. Všetky majú obývaciu miestnosť s rozkladacím gaučom (jedno alebo dvojlôžkovým) a kuchysnký kút, kúpeľňu so sprchou a WC, záhradný nábytok, jedno parkovacie miesto na apartmán.
Apartmány s cenou "H" - dve možnosti:
 • typ H – troj-izbový apartmán pre max 6 osôb v radovej vilke je dvojpodlažný, prízemie: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, záhradka s krbom a záhradným nábytkom; poschodie: spálňa s manželskou posteľou a malým balkónom, spálňa s 2 lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou. Asi 56m2.
 • typ G – troj-izbový apartmán pre max 6 osôb sa nachádza na prízemí (ten má záhradku s krbom) alebo prvom poschodí (tie majú balkón s krbom). Majú obývaciu miestnosť s gaučom a kuchynským kútom, spálňu s manželskou posteľou, spálňu s lôžkami formou gauča alebo poschodovou posteľou, kúpeľňu so sprchou. Asi 50m2.
  Apartmány s cenou "F":
 • typ F – sa nachádza v trojpodlažnej budove, troj-izbový pre max 6 osôb. Má obývaciu miestnosť s gaučom a kuchynským kútom, spálňu s manželskou posteľou, spálňu s 2 lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňu so sprchou; asi 42m2. Apartmány na prízemí majú malú záhradku, apartmány na poschodí balkón.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Villaggio Mediterraneo, Rosolina Mare má bar, pizzeriu, reštauráciu a parkovisko. TV a práčka na vyžiadanie (cena a platba na mieste).

Šport, relax, wellness

Bazén pre deti a dospelých so slnečníkmi a ležadlami (za poplatok). V stredisku volejbalové ihrisko, požičovňa bicyklov.

Zábava, aktivity

Sprevádzané alebo samostatné výlety do delty rieky Po, do Benátok, botanickej záhrady alebo k lagúne Caleri. Večerný trh 4x v týždni.

Rodina, deti

V blízkosti detské ihrisko. Detská postieľka na vyžiadanie vopred za príplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 50,00 / apartmán, platba na mieste
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Upozornenie

Záverečné upratovanie nie je v cene, apartmán musí byť odovzdaný uprataný, hlavne kuchynský kút, v opačnom prípade bude účtovaný poplatok. Alebo možno doobjednať na mieste.

Možnosť doobjednať

 • záverečné upratovanie € 35,00 / apartmán
 • bazén € 30,00 / osoba / 7 nocí, € 50,00 / osoba / 14 nocí, dieťa do 3r. neplatí
 • klimatizácia € 25,00 / 7 nocí (len kde je k dispozícii)
 • TV € 25,00 / 7 noc
 • práčka € 30,00 / 7 nocí
 • detská postieľka / prístelka € 18,00 / 7 nocí
 • posteľná bielizeň € 8,00 / osoba / výmena
 • uteráky € 8,00 / osoba / výmena (všetko na vyžiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 17,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villaggio Mediterraneo, Rosolina Mare

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost