Hotel LAGUNA PARK ****+

Bibione / Veneto / Taliansko

Pri pláži
Plážový servis
Bazén & wellness
Garáž, parkovisko
Wifi
Bezbariérový prístup

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Novo postavený hotel Laguna Park pre náročných klientov v pokojnejšej časti Bibione Pineda s veľkým areálom, bazénom a záhradou, oproti pláži so servisom.

Poloha

Novopostavený (2015) luxusný hotel Laguna Park sa nachádza priamo oproti moru v Bibione Pineda. Leží v zelenej zóne pri prírodnej lagúne a zároveň neďaleko centra a prístavu. Od pešej promenády v Bibione Spiaggia je vzdialený asi 6km.

Pláž, more

Pri dobre vybavenej súkromnej piesočnatej pláži.
Plážový servis v cene (1 slnečník + 2 ležadlá resp. kreslá/ izba).
Elegantné altánky sú vyhradené pre hostí ubytovaných v najprestížnejších apartmánoch.

Izby, apartmány

Moderne zariadené izby majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom a WC, sušič na vlasy, TV LCD, minibar, kávovar na americkú kávu, uteráky k bazénu, SPA balíček (papuče a župan), bezdrôtové pripojenie na internet, telefón, trezor, klimatizáciu a zariadenú terasu s výhľadom na pínie, lagúnu alebo more.
 • Classica – pre 2-3 osoby, asi 20m2, kúpeľňa so sprchovacím boxom, balkón, spravidla nižšie poschodia. Možnosť obsadenia izby jednou osobou - cena a kapacita na vyžiadanie v CK.
 • Luminosa – ako Classica, ale s bočným výhľadom na more. Nachádza sa na 3. až 7. poschodí.
 • Panorama – pre 2-3 osoby, asi 20m2, so sprchovacím kútom pre 2 osoby a priestrannou terasou s priamym výhľadom na more. Nachádza sa na 2. až 5.poschodí.
 • Junior Suita Dolce Vita – pre 2-4 osoby, asi 27m2, bočne orientovaná izba so sprchovacím kútom pre 2 osoby, salónik s rozkladacím gaučom a kreslom, terasa. Nachádza sa na 1. a 2. poschodí.
 • Junior Suita Bella Vista – pre 2-4 osoby, asi 27m2, izba so sprchovacím kútom pre 2 osoby, salónik s rozkladacím gaučom a kreslom, terasa s bočným výhľadom na more. Nachádza sa na 3. až 6. poschodí.
 • Junior Suita Mare – pre 2-4 osoby, asi 35m2priestranná izba s kúpeľnou so sprchovacím kútom, hydromasážnou vaňou a výhľadom na more, salónik s rozkladacím gaučom a kreslom, terasa s bočným výhľadom na more. Nachádza sa na 6.poschodí.
 • Junior Suita Laguna – pre 2-4 osoby, asi 37m2bočne orientovaná izba s priestrannou kúpeľnou so sprchovacím dvojkútom a hydromasážnou vaňou, salónik s rozkladacím gaučom a rozkladacím kreslom, široká terasa. Nachádza sa na 7. poschodí.

Stravovanie

Raňajky - formou bufetu s biokútikom a domácimi dezertmi, ale aj diétna a bezlepková strava.
Možnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu (za príplatok). V reštaurácii a-la carte k obedu a večeri široký výber menu a najlepších talianskych vín. V hlavnej reštaurácii "Hemingway" sa formou bufetu podávajú jedlá medzinárodnej kuchyne a tradičné miestne benátske jedlá. Rôzne tematické večere venované miestnej gastronómii, morské ryby Jadranu, čerstvé a kvalitné produkty pestované v oblasti (zelenina, ovocie...).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Laguna Park, Bibione má recepciu, priestrannú a svetlú vstupnú halu, hlavnú reštauráciu Hemingway a reštauráciu a-la carte, Wi-Fi vo všetkých priestoroch (zdarma), SATV TV a internetový kútik v salóniku s barom, klimatizáciu, bezbariérový prístup, výťah, záhradu, garáže a otvorené i kryté parkovisko (do vyčerpania kapacity).

Šport, relax, wellness

Zóna na slnenie s krásnym bazénom, slnečníkmi a ležadlami s osuškami. Bar pri bazéne ponúka občerstvenie formou bufetu na rýchly obed a pre večerné chvíle americký bar.
Exkluzívne wellnes centrum na 7. poschodí hotela (vstup zdarma) s fínskou saunou, tureckým kúpeľom, ľadovou fontánou a zážitkovými sprchami. Čajový bar a relaxačná zóna s vodnými lôžkami. Vírivky pre 6 osôb na panoramatickej terase s výhľadom na more a cardiofitness s relaxačným priestorom a výhľadom na lagúnu.
Rôzne procedúry a masáže (hydratačné, vyživujúce a regeneračné).
Pri hoteli 2 tenisové kurty s antukovým povrchom (za poplatok). Športové aktivity (strečing, aerobik, vodná gymnastika, rôzne turnaje a kurzy). Možnosť zapožičať bicykle (zdarma, do vyčerpania kapacity).
Voľný vstup do fitnes klubu Capalonga Bibione Pineda (cca 200m od hotela) s posilňovňou a osobnými trénermi.

Zábava, aktivity

Denný a večerný animačný program pre deti, juniorov i dospelých. Večer živá hudba, zábava alebo symfonické koncerty vo veľkom amfiteátri.
Možnosť organizovaných výletov do okolia - autobusmi alebo loďou z neďalekého prístavu Baseleghe (info na recepcii hotela).

Rodina, deti

Dieťa do 3 rokov na prístelke alebo v postieľke zdarma (v izbe s 2 plne platiacimi osobami). Detská postieľka na vyžiadanie vopred.
Priestranná herňa s plochou vyhradenou pre najmenšie deti s mäkkou gumovou podložkou a zóna pre deti vo veku od 3 do 11 rokov. Animačný program od polovice mája do polovice septembra. Mini Club pre deti 3-10 rokov a Junior Club pre 10-16 ročných (škola divadla a tanca, športové aktivity). Doprava zábavným vláčikom do veľkého zeleného parku s detským ihriskom.

Extra

30% zľava na Green Fee v neďalekom golfovom klube Golf Club Lignano.
Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom prípadne transfer z letiska; záujem o dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • plážový servis (1 slnečník + 2 ležadlá resp. kreslá/ izba)
 • využívanie bazénu so slnečníkmi a ležadlami
 • vstup do wellnes, fitnes a relax zóny s vírivkami
 • animačný program
 • Wi-Fi
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,00 / osoba / deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • polpenzia
 • plná penzia
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí, podľa sezóny. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Laguna Park, Bibione

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bibione

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost