Rezidencia HERMITAGE

Eraclea Mare / Veneto / Taliansko

450m od pláže
Klimatizácia
Pračka a umývačka riadu
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Nedávno postavené, dobre vybavené apartmány blízko centra.

Poloha

Rezidencia Hermitage zahŕňa apartmány v štyroch budovách - Hermitage 1-4. Nachádzajú sa v novovybudovanej zóne v susedstve centra obľúbeného menšieho strediska Eraclea Mare na severe Talianska. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora lemovaná píniovým lesom je asi 450m od apartmánov. Slnečníky a ležadlá, resp. plážový servis je možné prenajať za poplatok na mieste, podľa konkrétnej pláže.

Apartmány

Nedávno postavené apartmány majú samostatný vchod, privátnu záhradku alebo terasu, k vybaveniu patrí pračka, TV, umývačka riadu a klimatizácia. Apartmány sú rôznorodo zariadené podľa vkusu majiteľa.
 • BILO 4 G – apartmán pre max 4 osoby sa nachádza na prízemí, má samostatný vchod, vlastnú záhradku s grilom. Spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou a WC.
 • BILO 6 G – apartmán pre max 4-6 osôb sa nachádza na prízemí, má samostatný vchod, vlastnú záhradku s grilom. Spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou a WC.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie rezidencie, ďalšie služby

Rezidencia Hermitage, Eraclea Mare má parkovacie miesta, apartmány majú gril.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 120 /apartmán (platba na mieste)
 • miestna taxa cca € 0,50 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • klimatizácia € 5 /deň (podľa spotreby, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Záverečné upratovanie nie je zahrnuté v cene a je nutné odovzdať apartmán odovzdaný, v opačnom prípade bude účtovaný poplatok € 40-50. Posteľná bielizeň a uteráky vlastné.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Rezidencia Hermitage, Eraclea Mare

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Eraclea Mare

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost