Hotel EUROPA ****

Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Plážový servis
Wifi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Výhodná poloha priamo v centre Lido di Jesolo na Via Bafile a zároveň pri pláži, renovované izby, bazén, wifi, plážový servis.

Poloha

Hotel Europa sa nachádza priamo v centre na ulici Via Bafile v centrálnej časti obľúbeného strediska na severe Jadranu Lido di Jesolo. Bary, obchody a reštaurácie sú v bezprostrednej blízkosti. Zároveň sa hotel nachádza v pokojnej uličke vedúcej od hlavnej ulice k pláži - budova je podlhovastá a siaha takmer celkom ku pláži. Pred hotelom Europa nestoja ďalšie budovy, no nevyčnieva až do prednej línie hotelov.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je pred hotelom, len pár krokov. Plážový servis je v cene - 1 slnečník, 1 ležadlo a 1 kreslo na pláži na izbu.

Izby, apartmány

Izby a suity majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, sat TV, minibar, trezor, wifi pripojenie na internet zdarma a balkón väčšinou s bočnou orientáciou na more - vzhľadom na polohu a tvar hotela izby ďalej od pláže v uličke na more nevidia, bližšie k moru áno. Izby sú dvojlôžkové, trojlôžkové aj rodinné pre 4 osoby.
 • Standard – dvoj a trojlôžkové, niektoré s bočným výhľadom.
 • Comfort – moderné, nedávno renovované, dvoj a trojlôžkové, niektoré s bočným výhľadom na more.
 • Executive – niektoré nedávno renovované, balkón s priamym výhľadom na more.
 • Family – Standard alebo Comfort (niektoré nedávno renovované), 2 kúpeľne, spálňa s manželskou posteľou a ďalšia spálňa pre 1-2 deti, 2 balkóny, niekoré s bočným výhľadom na more.
 • De Luxe Suita – 2 dvojlôžkové izby prepojené dverami, nedávno renovované, na 7.poschodí, s priestranným balkónom s priamym výhľadom na more.
 • Frontemare – niektoré nedávno renovované, balkón s priamym výhľadom na more.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere 3-chodové, servírované s možnosťou výberu z 6 menu, bufet šalátov. Bezlepkové jedlá / pre celiatikov na požiadanie. Možnosť doojednať plnú penziu alebo redukcie na raňajky.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Europa, Lido di Jesolo má recepciu s nočným vrátnikom, reštauráciu, bar, terasu s obsluhou, TV miestnosť, parkovisko zdarma do vyčerpania kapacity.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén, detský bazén, bar pri bazéne, terasa na slnenie. Slnečníky a ležadlá pri bazéne za poplatok na mieste.

Zábava, aktivity

V stredisku bohaté možnosti vyžitia - vodný park Aqualandia, golfové ihrisko, minigolf, motokáry, prenájom bicyklov, labyrint...

Rodina, deti

Deti do 2 rokov platia paušálny poplatok. Postieľka len na vyžiadanie.

Extra

Malé zviera povolené na požiadanie, nemá povolený vstup do reštaurácie a do zóny bazénu.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • plážový servis
 • využívanie bazénu
 • wifi zdarma
 • parkovanie zdarma do vyčerpania kapacity
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2 /osoba od 12r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí počas sezóny. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Europa, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost