Park Hotel ERMITAGE ****

Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko

Priamo na pláži
Bazén
Záhrada
Plážový servis
Wellness

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****/ Príjemný hotel s moderným dizajnom, priamo na pláži, bazén, wellness, záhrada.

Poloha

Park Hotel Ermitage bol postavený v roku 2009 a nachádza sa vo východnej časti strediska Lido di Jesolo. Hlavná ulica je vzdialená asi 50 m od hotela. Rušné centrum východnej časti a Piazza Milano s množstvom obchodov, reštaurácií a barov je vzdialená asi 800 m. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená 100 m.

Pláž, more

Priamo pri piesočnatej pláži s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, plážový servis - 1 slnečník a 2 ležadlá resp. kreslá/ izba v cene.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby rôznych typov a veľkostí sú moderne, ale útulne zariadené. Majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón s priamou voľbou, SAT TV, minibar, trezor, klimatizáciu, wifi a balkón.
 • Izba Classic – majú 15 m2, izby sú orientované na juh alebo sever a nachádzajú sa na 1. a 2. poschodí. Izby sú zariadené nábytkom z tmavého dreva. Všetky izby majú balkón, plážový servis k dispozícii od 4. radu. V tomto type izieb je povolený aj malý, dobre vychovaný pes na vyžiadanie za poplatok (info v CK). Izby sú vhodné pre páry, prípadne rodiny 1 malým dieťaťom. Pre rodiny s viacerými deťmi možnosť 2 vzájomne prepojených izieb. Cena a kapacita na vyžiadanie.
 • Junior Suite Superior – majú 25 m2, nachádzajú sa na 3. poschodí. Sú moderne zariadené s použitím prírodných materiálov - teakové drevo, oceľ, sklo, bambus. Niektoré majú k dispozícii rozkladací gauč vhodný pre 2 deti. Izba má elektronický trezor na laptop, balkón s bočným výhľadom na more, stôl so stoličkami. Plážový sersvis v 2. a 3 . rade.
 • Suite Elegance – priestranná, dizajnová suita sa nachádza na 1. poschodí a má priamy výhľad na more. Pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, izby s 1 lôžkom 2 kúpeľne so sprchou. Má priestranný šatník, elektronický trezor na laptop, možnosť rezervácie v plážovej reštaurácii bez poplatku, plážový servis v 1. rade.
 • Suite Prestige – priestranná, dizajnová suita sa nachádza na 1. poschodí a má priamy výhľad na more. Pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, izby s 1 lôžkom 2 kúpeľne so sprchou. Má priestranný šatník, elektronický trezor na laptop, terasu s malým bazénom a ležadlami, možnosť rezervácie v plážovej reštaurácii bez poplatku, plážový servis v 1. rade.

Stravovanie

Raňajky podávané formou bufetu. Možnosť príplatku za polpenziu alebo plnú penziu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Park Hotel Ermitage, Lido di Jesolo má recepciu s halou, elegantnú jedáleň, salónik, bar, TV miestnosť, terasu, záhradu, seminárnu miestnosť.

Šport, relax, wellness

Vyhrievaný bazén, bazén pre deti so slnečníkmi a ležadlami zdarma, posilňovňa, požičovňa bicyklov.
Wellness centrum - parný kúpeľ, hydromasáž, svetelná terapia, relaxačná miestnosť v cene. Masáže a skráľovacie procedúry za poplatok.

Rodina, deti

Detský bazén, detské ihrisko a detský klub na pláži. Možnosť rodinných izieb.

Extra

Pevná detská cena pre deti do 8 rokov na prístelke.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • Ubytovanie s raňajkami vo vybranom type izby
 • využívanie bazénov
 • plážový servis
 • vstup do wellness
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste
 • dieťa 0 - 8 rokov € 17,00/ deň ( platí sa v CK)

Možnosť doobjednať

 • Polpenziu
 • Plnú penziu
 • Prílatok za výhľad na more v izbe Classic € 5,50/osoba/ noc ( na vyžiadanie, platí sa v CK)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 5 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Park Hotel Ermitage, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost