Hotel DANIELI ***

Bibione / Veneto / Taliansko

50m od pláže
Plážový servis v cene
Bazén*
Wifi
Klimatizácia

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Hotel s výhodnou polohou blízko pláže aj centra, s partnerským hotelom s bazénom pri pláži, wifi aj klimatizácia zdarma, dobrá cena.

Poloha

Hotel Danieli (renovovaný priebežne) sa nachádza pár metrov od pláže v stredisku Bibione v časti Spiaggia, asi 100m od námestia Treviso, 500m od Piazza Fontana a 80m od najbližších obchodov, barov a reštaurácií. Zastávka miestnej dopravy je asi 300m od hotela.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je asi 50m od hotela. Plážový servis (1 slnečník + 1 ležadlo + 1 kreslo / izba) v cene. Priamo pri pláži oproti hotelu Danieli je jeho partnerský hotel Palace, ktorý má aj veľký bazén a detský bazén - tieto môžu klienti hotela Danieli bezplatne využívať spolu so slnečníkmi a ležadlami pri bazéne, do vyčerpania kapacity.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, klimatizáciu, trezor, mini bar a balkón, niektoré s bočným výhľadom na more. Wifi na izbách zdarma.
Jednolôžkové izby s čiastočným výhľadom na more na vyžiadanie, za príplatok.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky podávané formou bufetu, 4-chodové večere s možnosťou výberu zo 4 menu, bufet predjedál a šalátov. Drink na privítanie od júa do septembra.
Možnosť doobjednať plnú penziu - obedy, alebo aj redukcie len na ubytovanie s raňajkami..

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Danieli, Bibione má recepciu, reštauráciu, bar, terasu s obsluhou, výťah, TV miestnosť, parkovisko do vyčerpania kapacity zdarma. Wifi pripojenie na internet v spoločných priestoroch aj na izbách zdarma.

Šport, relax, wellness

Klienti môžu využívať služby hotela Palace (oproti na pláži asi 20m) – bazén pre deti a dospelých so slnečníkmi a ležadlami, záhrada, detské ihrisko.
Požičovňa bicyklov zdarma (do vyčerpania kapacity).
Termálne Spa kúpele Bibione Terme asi 850m od hotela.

Extra

Malé zviera povolené na požiadanie za poplatok.

Rodina, deti

Dieťa do 2r. bez nároku na lôžko zdarma. Detská postieľka na požiadanie zdarma. Pre pobyty v termínoch do 15.06. a od 26.08. jedno dieťa do 8 rokov na prístelke zdarma.
Miniklub pre deti od júna do septembra. Detské ihrisko v hoteli; detský bazén pri hoteli Palace oproti.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • klimatizáciu
 • wifi
 • plážový servis
 • využívanie bazénov a záhrady v hoteli Palace (20m)
 • parkovanie do vyčerpania kapacity
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • obedy € 77 /osoba /týždeň (na vyžiadanie, platba v CK)
 • malé zviera € 6 /deň (na požiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota alebo nedeľa od 01.07.-01.09., inak minimálne 3-6 nocí s voľným nástupným dňom. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 13,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Danieli, Bibione

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bibione

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost