Hotel CARLTON ****+

Lido do Jesolo / Veneto / Taliansko

Priamo pri pláži
Bazén
Plážový servis
Wifi zdarma
Pre rodiny
Bicykle
Pes povolený

Naše hodnotenie

****+ / Hotel s výbornou polohou priamo pri pláži, bazénom, záhradou, detským ihriskom, wifi a s dobrými recenziami.

Poloha

Hotel Carlton má výbornú polohu priamo pri pláži v obľúbenom stredisku Lido di Jesolo, v jeho východnej časti. Hlavná ulica, ktorá slúži večer ako pešia promenáda susedí s hotelom, obchody, reštaurácie a bary sú len pár metrov od hotela. Námestie Piazza Milano asi 500m, zastávka miestnej dopravy 200m.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora priamo pred hotelom. Plážový servis, t.j. 1 slnečník a 2 kreslá, resp. ležadlá na pláži na izbu v cene.

Ubytovanie

Všetky izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, trezor, minibar, telefón, sat TV, wifi pripojenie na internet zdarma a balkón, minimálne s bočným výhľadom na more.
 • Standard – dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky, bočný výhľad na more.
 • Garden – dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky, orientovaná na záhradu (t.j. lepší výhľad ako standard), bočný výhľad na more.
 • Sea Front – dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky, priamy výhľad na more.
 • Suita Garden – pre max 5 osôb pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a izby so samostatným lôžkom a dvojlôžkovým gaučom, orientovaná na záhradu, bočný výhľad na more.
 • Suita – pre max 5 osôb pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a izby so samostatným lôžkom a dvojlôžkovým gaučom, priamy výhľad na more.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere 3-chodové servírované s možnosťou výberu z 3 menu, bufet predjedál, šalátov a dezertov. Možné doobjednať plnú penziu - obedy, prípadne objednať ubytovanie iba s raňajkami. Strava pre celiatikov na požiadanie.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Carlton, Lido di Jesolo má recepciu, nočného vrátnika, reštauráciu, bar, terasu s obsluhou, výťah, TV miestnosť, záhradu, parkovanie do vyčerpania kapacity zdarma. Hotel je vhodný aj pre osoby s horšou pohyblivosťou, izby vhodné pre hendikepovaných na požiadanie, kúpeľne prispôsobené v Suite Garden. Wifi pripojenie na internet v izbách aj na prízemí hotela zdarma.

Šport, relax, wellness

Hotel má 2 bazény, jeden so sladkou a jeden s morskou vodou, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma. Telocvičňa, záhrada. Suity s priamym výhľadom na more majú naviac Jacuzzi a turecký kúpeľ.

Zábava, aktivity

Stolný tenis k dispozícii pre klientov. Prenájom bicyklov zdarma, do vyčerpania kapacity. Vodný park Aqualandia a labyrint Le Messi asi 7km, motokáry 4,5km.

Rodina, deti

Hotel má detský bazén, detské ihrisko v záhrade, miniklub počas sezóny. Za deti do 2 rokov s 2 dospelými sa platí povinný poplatok za detskú postieľku, nezahŕňa stravu, za konzumácie sa platí na mieste, resp. môže mať objednanú stravu v cene ak platí ako dieťa do 7 rokov na prístelke.

Extra

Malé zviera do 10kg povolené na požiadanie, za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénov
 • plážový servis
 • wifi pripojenie na internet
 • prenájom bicyklov do vyčerpania kapacity
 • klimatizáciu
 • ihrisko / miniklub pre deti
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,00 /osoba od 12r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)
 • za postieľku pre dieťa do 2r. € 20 /deň (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • príplatok za plnú penziu € 85 /dospelý, € 42 /dieťa do 7 rokov, € 59 /dieťa 7-11 rokov (na požiadanie, platba v CK)
 • príplatok za dvojlôžkovú izbu obs. 1 osobou € 200 /týždeň (platba v CK)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí v období 25.06.-04.09., inak 4 noci. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 13,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Carlton, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost