Hotel ALLA ROTONDA ***

Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko

150m od pláže
Plážový servis
Bazén
Wifi
Klimatizácia

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Čiastočne renovovaný 3* hotel s rezidenciou na začiatku hlavnej promenády, neďaleko pláže s novým bazénom, wifi aj parkovaním.

Poloha

Hotel Alla Rotonda sa nachádza na námestí Piazza Nember, v relatívne pokojnejšej západnej časti Lido di Jesolo, priamo na začiatku promenády s množstvom obchodov, reštaurácií a barov.

Pláž, more

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora len asi 150m od hotela. K dispozícii je od mája do septembra plážový servis zdarma - 1 slnečník a 2 ležadlá, resp. kreslá /izba.

Izby, apartmány

Hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, ktoré majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič vlasov, telefón, SAT TV, klimatizáciu, mini bar a balkón. Jednolôžkové izby na vyžiadanie.
K dispozícii aj nové apartmány, ktoré pozostávajú zo spálne a obývacej miestnosti s kuchynským kútom. Tie sú predávané bez stravy, raňajky a večere možné prípadne doobjednať na mieste.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu, 3-chodové večere s možnosťou výberu z 3 menu, bufet šalátov a predjedál.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Alla Rotonda, Lido di Jesolo má recepciu s trezorom, nočného vrátnika, reštauráciu, bar, terasu s obsluhou, TV miestnosť, výťah a parkovisko zdarma do vyčerpania kapacity. Wifi pripojenie na internet v hoteli aj izbách zdarma.

Šport, wellness, relax

Nový vonkajší bazén na pristavenej terase hotela.

Rodina, deti

Dieťa do 3 rokov s 2 dospelými zdarma. Do 07.07. a od 09.09. deti do 6 rokov na prístelke zdarma. Postieľka na požiadanie za poplatok.
Detské ihrisko a detský klub na pláži.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • plážový servis (máj – september)
  • využívanie bazénu
  • klimatizáciu
  • wifi pripojenie na internet zdarma
  • parkovanie do vyčerpania kapacity
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 12r. /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 3 noci, v auguste 5 nocí, nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Alla Rotonda, Lido di Jesolo

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost