Apartmány VILLA STEFANIA

Selva Gardena / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Val Gardena

200m od svhu
V centre
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemné apartmány pre 4 - 10 osôb, v širšom centre strediska, 400 m od lanovky s prepojením na Sella Ronda, wifi, parkovisko, práčka, umývačka riadu. Vhodný pre skupiny priateľov a rodiny s deťmi.

Poloha

Apartmány Villa Stefania sa nachádzajú na pokojnom slnečnom mieste, v širšom centre Selva Gardena s obchodmi, reštauráciami a barmi.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka Ciampinoi - prepojenie na Sella Ronda je vzdialená asi 350m (2- 3 minúty pešej chôdze), najbližší svah asi 200m od domu. V stredisku platí skipas Dolomiti Superski (alebo miestny skipas Val Gardena - Alpe di Siusi, s tým ale nie je možné zlyžovať celý okruh Sella Ronda). Viac o stredisku na lyžovanie Val Gardena.

Izby, apartmány

  • Apartmán Sella – asi 105 m2, pre 8 - 10 osôb sa nachádza na 2. poschodí a má 2 spálne s manželskou posteľou, 2 spálne s 2 samostatnámi lôžkami, obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, kuchyňa s jedálenským stolom, 1 kúpeľňa s vaňo, umývadlom a WC, 1 kúpeľňa so sprchou, umývadlom a WC, 2 balkóny, SAT TV, práčka, umývačka riadu, trezorwifi, sušiak na lyžiarky.
  • Apartmán Stevia – asi 90 m2, pre 4 - 6 osôb má 2 spálne s manželskou posteľou, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kuchyňa, obývacia miesntosť s jedálenským stolom, 2 kúpeľne so sprchou/ vaňou a WC, SATV TV, práčka, umývačka riadu, trezor, wifi a sušič na lyžiarky.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Villa Stefania, Selva Gardena majú privátne parkovisko pred domom, wifi pripojenie na internet.

Zábava, aktivity

Bohaté možnosti Aprés ski v stredisku.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • prenájom apartmánu
  • spotrebu energií
  • posteľnú bielizeň a uteráky
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • môže byť požadovaná vratná kaucia (platba na mieste)
  • miestna taxa cca € 1,45 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Možnosť skrátených pobytov na vyžiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Villa Stefania, Selva Gardena

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Val Gardena

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost