Hotel DOLOMITI MADONNA ***+

Ortisei / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Val Gardena

200m od lanovky
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Tradičný rodinne vedený hotel priamo v centre Ortisei, neďaleko lanovky s prepojením na Sella Rondu.

Poloha

Tradičný, rodinne vedený hotel Dolomiti Madonna sa nachádza priamo v centre Ortisei, jednom z mestečiek obľúbeného a svetoznámeho lyžiarskeho strediska Val Gardena. Pešia zóna a námeste San Antonio len asi 200m od hotela. V mestečku sú obchody, reštaurácie, bary aj lyžiarske školy a ďalšie vybavenie.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie lanovky a lyžiarske svahy sú asi 200m od hotela - začiatočnícky svah aj eskalátor k lanovke Seceda s prepojením na populárny lyžiarsky okruh Sella Ronda. Skibus zdarma stojí na hlavnom námestí (asi 200m), tu sú aj rôzne úschovne lyží. Pre deti v lyiarskych školách Ortisei je zdarma skibus od hotela. Ortisei je zároveň dobrým východiskovým bodom pre lyžovanie okruhu s Alpe di Siusi (Seiseralm). V stredisku je možné lyžovať s miestnym skipasom (platí pre lyžovanie Val Gardena a Alpe di Siusi) alebo s celoplošným skipasom Dolomiti Superski.

Izby, apartmány

Izby sú zariadené v tirolskom štýle, majú drevené podlahy, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, sat TV, telefón, trezor a väčšina balkón.
 • Standard – dvojlôžková izba má asi 17-22m2, väčšina s balkónom.
 • Superior – dvojlôžková izba má asi 26-36m2, kútik s posedením a gaučom, balkón.
 • Family – izba pre rodiny 3-4 osoby má asi 22-36m2, väčšina balkón.
 • Suita – priestranné suity s kapacitou až 3-8 osôb majú asi 40-76m2, balkón, 2x TV, telefón, trezor aj kúpeľňu.
 • Jednolôžková izba – má asi 16-17m2, balkón.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere servírované 4-chodové s možnosťou výberu z menu, k tomu šalátový a dezertový bufet. K jedlám možnosť výberu zo zbierky vín hotelovej vínnej pivnice (nie je v cene).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Dolomiti Madonna, Ortisei má recepciu, domáci bar, TV miestnosť, reštauráciu, vínnu pivnicu,a la carte reštauráciu, wifi pripojenie na internet v spoločných priestoroch hotela zdarma, parkovisko pre hostí hotela zdarma. Hotel má vlastnú lyžiareň s kamerovým dohľadom a sušičom lyžiarok.

Šport, relax, wellness

Hostia hotela majú vstup do bazéna Mar Dolomit zdarma - asi 200m od hotela. V Mar Dolomit sú k dispozícii bazény, detský tobogán aj parný kúpeľ. Wellness zóna v Mar Dolomit za poplatok - viacero sáun, horúca vírivka, Kneipp a pod.

Zábava, aktivity

Okrem lyžovania v stredisku možné korčuľovanie, tenis (hala 3km od hotela, využívanie pre klientov hotela zdarma), a rôzne zimné aktivity ako výlety na snežniciach, bežky a pod. Mnohé aktivity organizované turistickým strediskom Val Gardena Active sú pre klientov zvýhodnené.

Rodina, deti

Deti do 2 rokov v postieľke zdarma, v izbe s 2 dospelými.

Extra

Zvieratá nie sú v hoteli povolené.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny na požiadanie zabezpečíme dopravu autobusom / minibusom.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • wifi v spoločných priestoroch
 • parkovanie
 • vstup do bazénu v Mar Dolomit
 • využívanie tenisových kurtov v stredisku
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,70 /osoba od 14r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci. Nástupný deň je na požiadanie ľuovoľný. V top sezóne môže byť požadovaný pobyt min 7 nocí. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Dolomiti Madonna, Ortisei

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Val Gardena

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost