Hotel CIR ***

Passo Gardena / Trentino - Alto Adige / Taliansko

lyžiarske stredisko Val Gardena

Pri svahu
Sauna
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Obľúbený horský hotel priamo na svahu vo Val Gardena, so saunou aj wifi.

Poloha

Hotel Cir sa nachádza uprostred horskej prírody Dolomitov, v horskom priesmyku Passo Gardena, ktorý prepája mestečká Selva Gardena (Val Gardena) a Corvara - Colfosco (Alta Badia) v nadmorskej výške 2.139m. Centrum Selva Gardena s obchodmi, barmi a reštauráciami asi 10km, Corvara asi 9km, Colfosco 7km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Výborná poloha na lyžovanie okruhu Sella Ronda - priamo pri svahu prepájajúcom lyžiarske strediská Val Gardena a Alta Badia. Hotel stojí na miernom svahu Passo, ktorý sa dvíha smerom na Cir a ponúka výhľady na Sassolungo.

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, TV, pripojenie na internet zdarma a výhľad na hory. K dispozícii sú izby dvojlôžkové s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami, trojlôžkové aj rodinné.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere servírované s možnosťou výberu z menu, bufet predjedál a šalátov. Nápoje nie sú v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Cir, Passo Gardena má recepciu, reštauráciu a tavernu, terasu, wifi pripojenie na internet zdarma, seminárna miestnosť, lyžiareň so sušičom lyžiarok, vonkajšie parkovanie zdarma.

Šport, relax, wellness

Sauna - využívanie spoplatnené na mieste.

Zábava, aktivity

Možnosť sprevádzaného lyžovania s domácim - týždenný program rôznych okruhov a tratí.

Doprava

Individuálna. K hotelu je prístup autom. Pre skupiny zabezpečíme na požiadanie aj dopravu autokarom.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • wifi
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,60 /osoba od 14r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí, kratšie pobyty len na požiadanie za príplatok. Nástupný deň je nedeľa, resp. sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Cir, Passo Gardena

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Val Gardena

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost