Villaggio I SORBIZZI ***

Marina di Bibbona / Toskánsko / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Plážový servis
Wifi
Vilky so záhradou

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***/**** / Komfortné ubytovanie vo vilkách uprostred záhrady, s bazénom a pri pláži, s wifi aj parkovaním, kompletne vybavené.

Poloha

Villaggio I Sorbizzi sa nachádza uprostred zelene v píniovom háji - vo vlastnom parku s rozlohou 3ha na pokojnom mieste v menšom, rezidenčnom stredisku Marina di Bibbona v strednej časti pobrežia Toskánska. Dobrá dostupnosť služieb - reštaurácia a bar asi 50m, nákupné centrum s pekárňou, mäsiarstvom, čerstvým ovocím a zeleninou asi 500m, 700m je supermarket, reštaurácie, čerstvé ryby a lekáreň. Väčšie stredisko Marina di Cecina (asi 10km) je s Bibbonou spojené aj cyklistickým chodníkom.

Pláž, more

Rezort je priamo pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, vzhľadom na charakter a rozlohu rezortu sú jednotlivé vilky od pláže cca 60-400m vzdialené. Pre klientov v cene 2 kreslá, slnečník a kabínka na pláži zdarma. Možné prenajať za poplatok aj plážové osušky. Pláž bola v roku 2014 ocenená modrou vlajkou (čistota).

Izby, apartmány

Príjemne zariadené vilky viacerých typov sú plne vybavené, majú kuchynský kút v obývacej miestnosti (aj umývačka riadu, chladnička, mraznička, mikrovlnka, kávovar, kanvica), kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, trezor, LCD TV, klimatizáciu / kúrenie; vonku posedenie s grilom.
 • Apartmán – pre max 5 osôb, nachádza sa na prízemí, má samostatný vchod, vlastnú záhradku a verandu. Pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a rozkladacím jednolôžkovým gaučom, obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou a WC.
 • Vilka – pre max 5 osôb, prízemá vilka so samostatným vchodom, obklopená parkom, so samostatným vchodom, vlastnou záhradkou a verandou. Pozostáva zo spálne s 3 samostatnými lôžkami, priestranný šatník, obývacia miestnosť s jedálenským stolom, kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, 2 kúpeľne so sprchou, WC.
 • Family Suite – pre max 7 osôb, prízemná vilka so samostatným vchodom, vlastná záhradka a veranda; spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 3 samostatnými lôžkami, priestranný šatník, obývacia miestnosť s gaučom a jedálenským kútom, kuchyňa, 2 kúpeľne so sprchou. Vonku je gril, 2 gauče, stôl so 6 stoličkami na verande, aj sušiak na bielizeň.

Stravovanie

Individuálne. V komplexe sú 2 bary, no nie reštaurácia, najbližšia ale len cca 50m od villaggia.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Villaggio I Sorbizzi, Marina di Bibbona má 2 bary - jeden pri bazéne a jeden pri pláži, veľký park, wifi pripojenie na internet zdarma, parkovisko monitorované kamerovým systémom (1 miesto na apartmán, ďalšie podľa aktuálnej kapacity).

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén s terasou na slnenie, ihrisko, multifunkčný park na športovanie, telocvičňa. Prenájom bicyklov za poplatok.

Zábava, aktivity

Cyklistika - strediskom vedie cyklistický chodník až do Marina di Cecina. V blízkom okolí zábavný park / lunapark Cavallino Matto (asi 5km), vodný park Acquavillage asi 12km.
Zaujímavé miesta Toskánska dostupné na pol či jednodňové výlety, napr. krásne mestečká a svetoznáme mestá Volterra cca 45km, Livorno s akváriom cca 50km, Pisa cca 65km, San Gimignano cca 75km, Sienna cca 100km, Florencia cca 130km... Prístav Piombino - výlet na ostrov Elba cca 1hod jazdy - asi 45km. Golfové ihrisko Punta Ala 70km.

Rodina, deti

Villaggio je obzvlášť vhodné pre rodiny s deťmi - uprostred 3-hektárového oploteného parku bez prístupu zvonku, zároveň s priamym vstupom na piesočnatú pláž. Pre deti sú upravené viaceré zóny - detská zóna, ihrosko, multifunkčné športovisko, zdarma stolný tenis a malý biliard, detský bazén. Naviac vo vysokej sezóne (cca od polovice júna do polovice septembra) sú organizované hry a zábavný program pre deti (aj keď tu nie je vyslovene miniklub pre deti).
Na požiadanie možné prenajať za poplatok detskú postieľku, vysokú stoličku, kočík. Babysitting na požiadanie, cca € 12 /hodina.

Doprava

Individuálna. Transfer z letiska na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a klimatizáciu
 • posteľnú bielizeň (uteráky za poplatok)
 • wifi zdarma
 • využívanie bazénu a ihrísk, 2 kreslá pri bazéne /apartmán
 • plážový servis - slnečník a 2 kreslá, kabínka na pláži
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)
 • 1 parkovacie miesto /apartmán
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 14r. /deň od 1. júna do 10. septembra (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať / služby za poplatok na mieste

 • uteráky € 8 /sada 3 kusov /výmena (alebo vlastné)
 • plážová osuška € 5 /výmena
 • župan € 8 /výmena
 • utierky do kuchyne € 6 /sada 1 obrus + 3 utierky
 • hotelový servis s denným upratovaním (6 dní v týždni) - postlanie postelí, upratanie dlážok a kúpeľne € 280 /týždeň
 • hotelový servis FULL s denným upratovaním (6 dní v týždni) - postlanie postelí, upratanie dlážok a kúpeľne vrátane dennej výmeny uterákov a plážových osušiek v cene € 330 /týždeň
 • prenájom bicykla € 4 /deň
 • detská postieľka vrátane bielizne € 28 /týždeň
 • vysoká stolička € 21 /týždeň
 • detský kočík € 21 /týždeň
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je nedeľa, resp. sobota, mimo hlavnej sezóny možné aj atypické pobyty. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villaggio I Sorbizzi, Marina di Bibbona

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Toskánsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost