RIVA DEL SOLE Resort & Spa ****

Castiglione della Pescaia / Toskánsko / Taliansko

Pri pláži
Bazény & Wellness
Plážový servis
Wifi
Pre rodiny
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Kvalitný hotelový rezort s rezidenciou uprostred zelene pri piesočnatej pláži, so Spa centrom.

Poloha

Rezort Riva del Sole Spa so 4*+ hotelom a 3* rezidenciou (apartmánmi vo vilkách) sa nachádza na pobreží v južnej časti Toskánska zvanej Maremma, asi 2km od centra mestečka Castiglione della Pescaia. Severne je Punta Ala asi 15km, väčšie provinčné mesto Grosetto 25km, zaujímavé Orbetello asi 68km na juh. Rezort obklopuje píniový les na ploche 27 hektárov.

Pláž, more

Rezort sa nachádza priamo pri súkromnej piesočnatej pláži dlhej 600m, vybavenej slnečníkmi a ležadlami - 1 slnečník a 2 ležadlá a tiež plážové osušky na 1 izbu v cene.

Izby, apartmány

Hotel má celkom 156 izieb, pričom všetky majú klimatizáciu, sat TV, telefón, trezor (aj na PC), minibar, wifi pripojenie na internet, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič na vlasy, balkón alebo terasu alebo priamy vstup do záhrady. Sú na prízemí alebo prvom poschodí dvojpodlažných budov.
 • Izba Classic – asi 20m2, izba pre max 3 osoby, štvrtá osoba možná na poschodovej posteli.
 • Izba Classic nová – asi 20m2, novo zariadené izby pre 2 osoby, možnosť pridať lôžko pre 3. osobu na noc, ráno bude zbalené, aby neobmedzovalo priestor v izbe. Niekoľko izieb k dispozícii aj prepojených.
 • Izba Superior – asi 28m2, s obývacím kútikom, pre max 4 osoby (poschodová posteľ), terasa orientovaná na more.
 • Izba Riva’s – asi 29m2, manželská posteľ plus väčšinou jednolôžkový gauč + možné pridať ešte detskú postieľku, veľká sprcha, espresso stroj. K dispozícii aj niekoľko prepojených izieb.
 • Izba Riva’s Plus – asi 33m2 + terasa 10m2, manželská posteľ a dvojlôžkový gauč, veľká sprcha, espresso stroj, šatník. Pre max 4 osoby.
 • Junior Suita Riva’s – asi 40m2 + terasa 9,5m2, manželská posteľ a dvojlôžkový gauč, veľká sprcha, espresso stroj, šatník. Pre max 4 osoby.
 • Coral Suita Comfort – žiarivý svetlý dizajn, asi 52m2 terasa s výhľadom na more, spálňa s manželskou posteľou, dvojlôžkový gauč, študijná zóna, priestranná kúpeľňa s terasou, vaňou a veľkou sprchou, priestranný šatník, espresso stroj.

V rezorte sú aj apartmány 3* kategórie, viacerých typov, nachádzajú sa vo vilkách uprostred píniového porastu.

Stravovanie

Polpenzia alebo plná penzia v cene pri ubytovaní v hoteli - raňajky formou bufetu, obedy a večere servírované s možnosťou výberu z menu a la caste, vrátane typických miestnych a stredomorských špecialít. Minerálna voda k obedu aj k večeri v cene.
V rezorte sú aj pizzeria a 3 bary.
Ubytovanie v apartmánoch rezidenčnej časti bez stravy.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Riva del Sole Resort, Castiglione della Pescaia má recepciu, veľkú záhradu a háj, terasy, reštauráciu, bar so salónikom, bar pri bazénoch, pizzeria s grilom, nákupnú pasáž s obchodmi s potravinami, typickými produktami, detskými hračkami aj oblečením, kaderník, lekáreň a pod., bankomat, internetový kútik, seminárne a konferenčné priestory (kapacita 10-270 osôb), wellness centrum, športoviská, súkromné parkovisko rezortu pre klientov zdarma. Wifi pripojenie na internet vo všetkých spoločných priestoroch.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna - komplex vonkajších a krytých bazénov (jeden s morskou vodou), vírivka, parný kúpeľ, sauna a telocvičňa zdarma. Za poplatok skrášľovacie procedúry, masáže a pod.
Tenisové centrum, multifunkčné futbalové ihrisko, vodné športy, 2 joggingové trasy (1.520m a 1.500m), minigolf.

Zábava, aktivity

V blízkom okolí možnosť jazdy na koňoch (10km), windsurfing, prenájom plavidiel, cyklistika - v rezorte možné prenajať si bicykle, tenisové kurty, tipy na návštevu zaujímavých miest vo vnútrozemí, prehliadka pivničiek a pod. 18-jamkové golfové ihrisko v Punta Ala cca 20km.

Rodina, deti

Detské ihrisko, počas sezóny je v rezorte tím animátorov.

Extra

Zvieratá v rezorte nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť letenky na pravidelných linkách a transferov k ubytovaniu. Pre skupiny aj doprava autobusom.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou (resp. plná penzia na požiadanie)
 • minerálna voda k večeri a obedu
 • využívanie bazénov, wellness a fitnes zóny (vírivka, sauna, turecký kúpeľ, telocvičňa)
 • plážový servis (1 slnečník a 2 ležadlá /izba)
 • wifi zdarma
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2 /osoba /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je spravidla 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 12,00 hod. Využívanie pláže pred ubytovaním a po od-ubytovaní je možné podľa kapacity za poplatok.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Riva del Sole Resort, Castiglione della Pescaia

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Toskánsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost