RIVA DEGLI ETRUSCHI Resort ***

San Vincenzo / Toskánsko / Taliansko

Pri páži
Bazény & Wellness
Plážový servis
Animácie
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Dobre vybavený rezort pre rodinnú dovolenku pri mori v Toskánsku - pri pláži, v zeleni, bazény a ihriská, miniklub, wifi, wellness...

Poloha

Rezort s ubytovaním v hoteli, vilkách aj apartmánoch Riva degli Etruschi sa nachádza vo veľkom parku zelene pri pláži asi 2km od centra mestečka San Vincenzo, asi 18km severne od Piombina.

Pláž, more

Piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred rezortom. Vzhľadom na veľkosť rezortu sú jednotlivé ubytovania od pláže rôzne vzdialené, aj v závislosti od kategórie, cca 50-250m od pláže. Mapka s vyznačením jednotlivých kategórií ubytovania je na konci fotogalérie. Pláž je kompletne vybavená, sú tu kabínky, sprchy, wifi pripojenie, bary aj plážový klub s reštauráciou či prenájom plavidiel. Plážový servis, t.j. slnečníky a ležadlá / kreslá na pláži pre klientov zdarma (cca 07.05.-13.10.). Pri ubytovaní v rezidencii aj vilkách je v cene 1 slnečník, 2 kreslá a 1 ležadlo na izbu, v apartmánoch rezidencie a vo vilkách typu LX, GMXL, GMX a ML je miesto v prvom rade od mora. Hotelové izby typu "Dune" majú slnečníky v prvom rade pri mori.

Izby, apartmány

Rezort ponúka ubytovanie rôznych kategórií v troch hlavných kategóriách - hotel, rezidencia a vilky.
 • VILKY - pre max 4-6 osôb, všetky majú kuchynský kút v obývacej miestnosti, 1 alebo 2 kúpeľne so sprchou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, 1-2 spálne, ventilátor, telefón, sat TV, trezor, vybavenú terasu aleo balkón, rezerované parkovacie miesto aj miesto na pláži.
 • LX 75m2 renovovaná – asi 150m od pláže; spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, 2 kúpeľne, obývacia miestnosť s gaučom, kuchynka aj s umývačkou riadu a mikrovlnkou; terasa so záhradným stolom, stoličkami, kreslami, ležadlo, markíza; Wi-Fi, klimatizácia, fén.
 • GMXL 57m2 nový – asi 50m od pláže s výhľadom na more, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, 2 kúpeľne, obývacia miestnosť s gaučom, kuchynský kút aj s umývačkou riadu a mikrovlnkou; terasa so záhradným stolom, stoličkami, kreslami, ležadlo, markíza; Wi-Fi, klimatizácia, fén.
 • GIL 57m2 renovovaný – asi 100m od pláže; spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, kúpeľňa, obývacia miestnosť s gaučom, kuchynka aj s umývačkou riadu a mikrovlnkou; terasa so záhradným stolom, stoličkami; klimatizácia.
 • GIX 57m2 – asi 200m od pláže; 2 dvojlôžkové spálne (samostatné lôžka), 2 kúpeľne, obývačka s gaučom a kuchynkou; terasa so záhradným stolom, stoličkami; klimatizácia, fén.
 • GIP 57m2 – asi 80m od pláže; 2 dvojlôžkové spálne (samostatné lôžka), kúpeľňa, obývačka s gaučom a kuchynkou; terasa so záhradným stolom, stoličkami; stropný ventilátor.
 • GI / GSI / GS 57m2 – asi 150 / 200 / 220m od pláže; 2 dvojlôžkové spálne (samostatné lôžka), kúpeľňa, obývačka s gaučom a kuchynkou; terasa so záhradným stolom, stoličkami (okrem domu 32); stropný ventilátor.
 • ML 46m2 nový – asi 50m od pláže s výhľadom na more; spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, 2 kúpeľne, obývacia miestnosť s gaučom a kuchynským kútom aj s mikrovlnkou a umývačkou; terasa so záhradným stolom, stoličkami, kreslami, ležadlo, markíza; wifi, klimatizácia, fén.
 • MI 43m2 – asi 100m od pláže; 1 dvojlôžková spálňa (samostatné lôžka), 1 spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa, obývačka s gaučom a kuchynkou; terasa so záhradným stolom, stoličkami; stropný ventilátor.
 • SL 43m2 nový – asi 200m od pláže; 1 dvojlôžková spálňa (samostatné lôžka), 1 spálňa s poschodovou posteľou, 2 kúpeľne, obývačka s gaučom a kuchynkou aj s umývačkou a mikrovlnkou; balkón, klimatizácia.
 • I 43m2 – asi 150m od pláže, 1 dvojlôžková spálňa (samostatné lôžka), 1 spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa, obývačka s gaučom a kuchynkou; balkón, stropný vemtilátor.
 • RAL 36m2 renovovaný – asi 200m od pláže, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s poschodovou posteľou, 2 kúpeľne, obývačka s gaučom a kuchynkou; malá terasa s posedením, klimatizácia.
 • REZIDENCIA
 • 80m2 – asi 250m od pláže, 2 dvojlôžkové spálne, 2 kúpeľne, obývacia miestnosť s gaučom, kuchynský kút aj s umývačkou riadu, pračka a mikrovlnka; 1 terasa so záhradným stolom a stoličkami a jedna terasa s kreslami na opaľovanie; klimatizácia, stropný ventilátor.

Stravovanie

Individuálne pri ubytovaní v rezidencii / apartmánoch a vilkách. Raňajky, polpenzia alebo plná penzia (podľa priania) pri ubytovaní v hotelových izbách v cene. V rezorte sa nachádza a la carte reštaurácia, pizzeria, samoobslužná reštaurácia aj bary. Tiež je tu zóna s obchodmi vrátane potravín.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Riva degli Etruschi Resort, San Vincenzo má veľkú záhradu, recepciu, bankomat pri centrálnom bare, obchody vrátane trhu s potravinami (apríl až október, butik máj - september), kaderník, zdravotník (v určených časoch jún - september), nestrážené súkromné parkovisko v rámci areálu, v sezóne aj nedeľný kostol, triedený odpad, opatrenia proti komárom s nízkym zaťažením životného prostredia.

Šport, relax, wellness

3 vonkajšie bazény v centre rezortu - 25x13m s hĺbkou 140cm, 13x10m s hĺbkou 90cm a detský bazén 80m2 s hĺbkou od 0 do 50cm, bazény sú otvorené od mája do októbra, podľa počasia. Robí sa aj vodná gymnastika, step, cvičenie s vodnými bicyklami, podľa programu, pri bazénoch je terasa s barom. Tenis - 4 antukové a jeden kurt s umelou trávou a nočným osvetlením, organizujú sa aj kurzy pre deti. Multifunkčné ihriská na futbal, volejbal.
Wellness centrum v rezorte - vybavená telocvičňa (vstup denne v určenom čase zdarma); možnosť rôznych masáží, kúpeľných a wellness procedúr.
Možnosť prenájmu vodných plavidiel, vhodné podmienky pre jachty, windsurfing alebo plachtenie.
Okolie je ideálne aj na cyklistiku - možnosť prenájmu horských bicyklov.

Zábava, aktivity

Animačný program počas sezóny, cca 27.05.-13.10., posilovanie a cvičenie, aerobik, step v bazéne, vodná gymnastika, morská gymnastika a pod, podľa programu. Na pláži latinské tance, Zumba, Salsa, Merengue v bazéne, skupinové tance. Večer živá hudba na terase, hudobné a tanečné predstavenia na hlavnom pódiu pri azéne, detské tance v malom amfiteátri pri bazénoch.

Rodina, deti

V sezóne je k dispozícii klub s programom pre deti, rozdelenie podľa veku. Baby club pre deti 3-6 rokov, miniklub pre deti 7-10 rokov, maxi klub pre deti 11-13 rokov a junior klub pre deti 14-16 rokov vrátane večerných programov. Niektoré z aktivít: plážové hry, hry v bazéne, škola futbalu, športové aktivity, detské tance, večerné predstavenia, hrané rozprávky, hry v piesku. Ihriská a športoviská, pláž vhodná pre deti.

Extra

Zvieratá v rezorte nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť transfery z letiska, resp. letenky na pravidelných linkách, na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie so zvoleným typom stravovania v hoteli, resp.
 • prenájom vilky / apartmánu
 • spotrebu energií
 • klimatizáciu v izbách / apartmánoch, kde je uvedená
 • posteľnú bielizeň, uteráky a utierky s týždennou výmenou
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)
 • rezervované parkovacie miesto
 • wifi v spoločných priestoroch / vyznačených zónach
 • plážový servis (cca 07.05.-13.10.)
 • vstup do bazénov (cca 07.05.-13.10., podľa počasia)
 • využívanie športovísk, športový a animačný program (cca 27.05.-13.10.)
 • miniklub pre deti 3-13r, junior klub pre deti 13-16r. a večerné programy (cca 27.05.-13.10.)
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100 /apartmán resp. vilka (platba na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • raňajky / obedy / večere pri ubytovaní v apartmánoch / vilkách, možné objednať vopred, resp. na mieste (podmienky na mieste môžu byť iné)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, iný podľa dispozície aj typu ubytovania, na požiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15h v hoteli a od 18h v apartmánoch a vilkách. Hotelové izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11h, apartmány a vilky do 10,30h.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Požadovaný typ ubytovania a tiež ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Riva degli Etruschi Resort, San Vincenzo

Photo credits: RivaDegliEtruschi a LucianoTomasinStudio.com

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Toskánsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost