Hotel BAGNI LIDO ***

Vada / Toskánsko / Taliansko

Pri pláži
Plážový servis
Klimatizácia
Parkovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný štýlový malý hotel s výbornou polohou priamo pri pláži a promenáde v menšom toskánskom letovisku.

Poloha

Hotel Bagni Lido má výbornú polohu priamo pri pláži v menšom prímorskom letovisku Vada v etruskej časti pobrežia Toskánska. Centrum s obchodmi a reštauráciami asi 100m od hotela.

Pláž, more

Hotel je priamo pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. V cene ubytovania je 1 slnečník a 2 ležadlá na izbu. Pláž bola niekoľko krát ocenená Modrou vlajkou za svoju čistotu. Má celkom 5km a je vybavená plážovým servisom - slnečníkmi, kreslami a ležadlami, kabínky na prezliekanie. Možnosť prenájmu kánoe, nafukovačiek a vodých bicyklov zdarma. V oblasti sa vyskytuje množstvo rýb, ktoré je občas možné pozorovať už z pláže.

Ubytovanie

Hotel má celkom iba 12 izieb, sú dvojlôžkové s možnosťou 1 prístelky alebo obsadenia len jednou osobou. Všetky majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, klimatizáciu, sat TV a sú vkusne zariadené. Šesť izieb má výhľad na more, ďalšie majú výhľad na stredomorskú zeleň. Kategória Standard alebo Superior.

Stravovanie

Možnosť voľby medzi ubytovaním s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou. Raňajky pri mori v romantickej atmosfére.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Bagni Lido, Vada má recepciu, raňajkovú miestnosť, bar, reštauráciu, terasu s výhľadom na more, kde sa podáva aj strava, salónik s výhľadom na promenádu, rezervované parkovisko pre klientov zdarma. Hotel bol renovovaný v roku 2008.

Zábava, aktivity

Možnosť zaujímavých exkurzií do okolia a atraktívnych miest Toskánska ako sú Volterra, Bolgheri, Castagneto Carducci, Pisa, Siena, Florencia alebo San Gimignano.

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie zdarma.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečenia leteniek na pravidelných linkách a následného transferu k ubytovaniu. Záujem o dopravu vyznačte v rezervácii.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia ubytovania

Hotel Bagni Lido, Vada

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Bagni Lido, Vada

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Toskánsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost