ARGENTARIO Camping Village

Albinia / Toskánsko / Taliansko

Pri pláži
Bazén
Plážový servis
Wifi
Klimatizácia
Animácie

Naše hodnotenie

*** / Dobre vybavený prázdninový komplex v atraktívnej oblasti Toskánska priamo pri pláži.

Poloha

Apartmánový rezort Argentario Camping Village sa nachádza priamo pri pláži v atraktívnej lokalite na juhu regiónu Toskánsko pri polostrove Argentario, na jednom z charakteristických pásov pobrežia, ktoré spájajú tento polostrov s pevninou. Centrum Albinia asi 2km. Rezort je ponorený do stredomorskej zelene.

Pláž, more

Rezort je hneď pri piesočnatej pláži s jemným pieskom. Vybavená je slnečníkmi a ležadlami, možnosť zapožičania vodných plavidiel zdarma. V cene ubytovania je tzv. plážový servis - 1 slnečník a 2 kreslá na pláži v cene apartmánu.

Ubytovanie

Apartmány sa nachádzajú vo vilkách, chatkách a bungalovoch. Majú vybavený kuchynský kút v obývacej miestnosti (chladnička aj s mraziacim boxom, väčšinou kávovar), TV, kúpeľňu, verandu s posedením a klimatizáciu.
 • Chatka Monte Argentario – pre max 5+1 osôb má asi 45m2, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, obývacia miestnosť s lôžkom formou gauča. Prízemné radové vilky.
 • Chatka Giglio – pre max 4 osoby má asi 40m2, spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s 2 samostatnými lôžkami, aj telefón, kúpeľňa so sušičom na vlasy. Tento typ apartmánu sa nachádza vo vilkách na okraji píniového lesa v blízkosti bazénov, na prvom poschodí alebo prízemí. Posteľná bielizeň a uteráky s týždennou výmenou.
 • Chatka Giannutri – pre max 4 osoby má asi 36m2, spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s 2 samostatnými lôžkami. Tento typ apartmánu sa nachádza v prízemných radových vilkách v blízkosti bazénov, má barbecue.
 • Samostatná chatka – pre max 6 osôb má asi 60m2, 2 spálne s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom. V kuchyni tečie iba studená voda (v kúpeľni aj teplá). Vilka má vlastnú záhradku s parkovacím miestom.
 • Bungalov BILO – pre max 4 osoby má asi 30m2, spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s 2 samostatnými lôžkami.
 • Bungalov MONO – pre max 4 osoby má asi 25m2, obývaciu miestnosť s manželskou posteľou a gaučom.
 • Izba s kuchynkou – pre max 2 osoby má asi 20m2, nachádza sa len asi 30m od pláže, má manželskú posteľ, vybavený kuchynský kút, kúpeľňu a klimatizáciu.

Stravovanie

Individuálne. V rezorte sú 3 reštaurácie.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Argentario Camping Village, Albinia má recepciu s 24 hodinovou prevádzkou, reštaurácie, wifi pripojenie na internet a privátne parkovisko. Osvetlené kotvisko pre lode, prenájom skútrov a bicyklov. Priamo v komplexe je obchod s pestrou ponukou tovarov - od miestnych organických produktov oblasti Maremma po pestrú ponuku medzinárodných produktov, predávajú tiež plážové osušky, opaľovacie krémy a iné dovolenkové doplnky. K dispozícii je aj "taxi market", ktorý privezie nákup do apartmánu.

Šport, relax, wellness

Veľký trojúrovňový vonkajší bazén, detský bazén, jacuzzi, terasa na slnenie. Cyklistický chodník a prenájom bicyklov. Potápačské centrum - scuba diving, krst v mori, detské hodiny a iné.
V okolí možnosti jazdy na koni, tandemových zoskokov, surfingu, golfu a pod.

Zábava, aktivity

Animačný program počas hlavnej letnej sezóny - turnaje, hry, hodiny aerobiku, vodnej gymnastiky, koktejlové party, večerné programy a iné. Na skútri alebo bicykli, ktoré je možné v rezorte prenajať za dostupné ceny preskúmate zákutia a krásy okolia Argentario, Orbetello, Talamone, Montiano, Magliano... Na prenájom sú aj detské bicykle, resp. sedačky.

Rodina, deti

Miniklub a junior klub s programom pre deti rôzneho veku počas hlavnej letnej sezóny v cene, detský bazén.

Doprava

Individuálna. Možnosť zabezpečiť letenky na pravidelných linkách a transferu k ubytovaniu, v prípade záujmu uveďte akceptovateľné letisko odletu v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom aparmtánu
 • spotrebu energií
 • v chatkách Giglio aj posteľnú bielizeň a uteráky s týždennou výmenou
 • wifi pripojenie na internet
 • plážový servis (1 slnečník a 2 kreslá /apartmán)
 • využívanie bazénu, jacuzzi, futbalového ihriska
 • využívanie barbecue
 • účasť na animačných programoch
 • účasť na mini a junior klube pre deti (podľa termínu)
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • môže byť požadovaná vratná kaucia
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je počas sezóny 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 17,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

plánik Argentario Village, Albinia
mapa Argentario Camping Village, Albinia

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Toskánsko

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost